» Wieści » Przedsprzedaż Apocalypse World Wydanie Polskie

Przedsprzedaż Apocalypse World Wydanie Polskie

09-08-2013 20:55 | turmoil

Przedsprzedaż Apocalypse World Wydanie Polskie

Rozpoczęła się zaplanowana do 29 sierpnia przedsprzedaż polskiej edycji gry fabularnej Vincenta Bakera Apocalypse World. Akcja prowadzona jest za pośrednictwem polskiego serwisu crowdfundingowego Polak Potrafi, a prowadzi ją Łukasz 'Tor' Garczewski, założyciel wydawnictwa Argent Mark Games, którego nakładem ukaże się gra. Podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej i drukowanej, dla obu formatów przewidziano też różne warianty wersji kolekcjonerskich. Kupujący w przedsprzedaży otrzymają limitowany playbook Maestro'd, jak również, po osiągnięciu kolejnych pułapów wysokości wpłat, przewidywane są dodatkowe bonusy. Obecnie, po przekroczeniu 750 zł, ma to być nanogra Nanoworld. Premiera Apocalypse World odbędzie się na konwencie Polcon 2013.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: http://polakpotrafi.pl/projekt/apocalypse-world
Tagi: Apocalypse World | Vincent Baker | Łukasz Garczewski


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

54591

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Co to za półnaga modelka? A jak jakiś dzieciak to zobaczy? Zgorszenie! Dodatkowo to jest nierealistyczne - umarłaby bez żadnej osłony.

Apokalipsa Świat... kolejne mroczne postapo, tym razem z opcją na Indie. Sam nie kupię, ale życzę powodzenia bo coś nowego.
13-08-2013 09:14

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.