» Przeboje ekranu #02: Alicja w Krainie Czarów

Przeboje ekranu #02: Alicja w Krainie Czarów

Dodał: Jarosław 'beacon' Kopeć

Przeboje ekranu #02: Alicja w Krainie Czarów
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Przeboje ekranu #02: Alicja w Krainie Czarów
Scenariusz: Linda Woolverton, Lewis Carroll
Rysunki: Massimiliano Narciso, Giovani Rigano, Anne Merli
Wydawca: Egmont Polska
Data wydania: marzec 2010
Liczba stron: 96
Format: 20,8x27,3 cm
Oprawa: miękka, kolorowa
Papier: kredowy
Druk: kolorowy
Cena: 6,90 zł

Kto z nas nie zna opowieści o Alicji w Krainie Czarów? Tę cudowną historię będzie można teraz dodatkowo poznać zarówno w wersji filmowej, jak i komiksowej. Już 5 marca do kiosków trafi specjalne, komiksowe wydanie serii Przeboje Ekranu z Alicją w Krainie Czarów.

Alicja z kart książki Lewisa Carrolla stanie się bohaterką komiksu, narysowanego na podstawie scenariusza filmowego przez zespół grafików: Massimiliano Narciso, Giovani Rigano oraz Anne Merli. Johnny Depp jako Szalony Kapelusznik i Helena Bonham Carter jako Królowa Kier w wersji rysunkowej to prawdziwa uczta, której nie można przegapić! Oddajemy w ręce czytelników aż 100 stron niezwykłego komiksu prosto z Krainy Czarów. Ta intrygująca opowieść jest prawdziwie malarską wizją oddającą ducha zarówno książki jak i filmu. W ramach ciekawostek w magazynie znajdą się informacje dotyczące powstawania postaci rysunkowych i kadrów komiksu. Warto zapoznać się także z tajnikami warsztatu ilustratorów komiksu i zobaczyć na własne oczy, jak główne postacie nabierały kolorów i to w znaczeniu dosłownym. Magazyn do nabycia w kioskach od 5 marca!

Źródło: Egmont Polska
Tagi: Massimiliano Narciso | Giovani Rigano | Anne Merli | Przeboje ekranu #02: Alicja w Krainie Czarów | Linda Woolverton | Przeboje ekranu | Lewis Carroll


Czytaj również

Alicja
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

~Kto$ka

Użytkownik niezarejestrowany
    Magiczna Powieść
Ocena:
0
Ten Komiks jest idealny dla miłośników Alicji w krainie czarów. Jeśli nie chcecie iść do kina, możecie na jego podstawie przeczytać komiks. Graficy wszystko dobrze dopracowali, aby czytelnik mógł cieszyć się zakupem. Nawet na końcu jest instrukcja rysowania pewnych kadrów, i postaci. Stron jest 100, a cena 6,90.
Osobiście przeglądałam ten Magazyn i ogólnie jest interesujący. Polecam go!
01-04-2010 17:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.