» Wieści » Praga Gada. O pokoju nadchodzi

Praga Gada. O pokoju nadchodzi

14-02-2015 17:46 | Mały Dan

Praga Gada. O pokoju nadchodzi

W sobotę 21 marca o godzinie 18:00 w Centrum Promocji Kultury w Warszawie (ul. Podskarbińska 2) odbędzie się spotkanie Drugie czytanie, podczas którego będzie miała miejsce premiera komiksu Praga gada. O pokoju.

Informacja prasowa:

W imieniu Fundacji Animacja zapraszam Państwa na pierwszą w 2015 roku z cyklu imprez, na której mogą Państwo odebrać bezpłatny komiks Praga Gada. O pokoju.
Impreza o nazwie Drugie czytanie odbędzie się później niż planowaliśmy, a mianowicie 21 marca 2015, w sobotę, o godz. 18:00, w Centrum Promocji Kultury (ul. Podskarbińska 2).

Na spotkaniu obecni będą seniorzy – niepokorni prażanie, którzy opowiedzieli nam niezwykłe historie wykorzystane w komiksie oraz kilku z 11 rysowników. Pokażemy na dużym ekranie z towarzyszeniem muzyki kilka nowel graficznych.

Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty. Komiks jest z Peerelem w tle, należy więc liczyć się zarówno z niewiarygodną biurokracją, jak i staniem w kolejce. Spotkanie potrwa 2 godziny.

Kolejne terminy odbioru to druga połowa kwietnia w Bibliotece Głównej przy ul. Koszykowej oraz połowa maja na Stadionie Narodowym (Warszawskie Tragi Książki).

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Praga Gada. O pokoju | Praga Gada. O wojnie | Praga Gada


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.