» Wieści » Polch i Parowski na Polconie

Polch i Parowski na Polconie

22-08-2011 16:42 | Maciej 'Repek' Reputakowski

Polch i Parowski na Polconie
Miłośnicy przygód kosmicznego detektywa, Funky'ego Kovala, w najbliższych dniach będą mieli okazję spotkać się z jego "ojcami" – Bogusławem Polchem i Maciejem Parowskim. Będą oni gośćmi ogólnopolskiego konwentu Polcon 2011, który w tym roku odbędzie się w Poznaniu, w dniach od 25 do 28 sierpnia, na terenie Międzynarodowych Tagów Poznańskich. Oto zaplanowane spotkania z twórcami:
  • Piątek (26 sierpnia), godz. 11:00, miejsce: Aula 1 (bud. 14b, I p.) - Spotkanie z Bogusławem Polchem
Rysownik. Człowiek - legenda polskiego komiksu, m.in. współautor Funky Kovala (razem z Maciejem Parowskim i Jackiem Rodkiem) oraz komiksowej wersji Wiedźmina. W 2009 roku odznaczony Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Przyjdź i zapytaj!
  • Piątek (26 sierpnia), godz. 13:00, miejsce: Aula 2 (bud. 14b, II p.) - Funky Koval powrócił! - Daniel Kosse, Maciej Parowski, Bogusław Polch
Stało się to, co przez lata wydawało się niemożliwe - Maciej Parowski i Bogusław Polch (już bez Jacka Rodka) stworzyli czwartą część kultowego komiksu. Czy sprostali legendzie? I czy to definitywny koniec? Będzie to doskonała okazja nie tylko do porozmawiania o starych i nowych przygodach Funky'ego, ale także do otrzymania autografu na jeszcze pachnącym świeżością nowym wydaniu tomu trzeciego – Wbrew sobie, który do sprzedaży trafi 25 sierpnia.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Polcon 2011 | Maciej Parowski | Funky Koval #3. Wbrew sobie (wydanie kolekcjonerskie) | Funky Koval | Bogusław Polch


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.