» Wieści » Pełen katalog Egmontu na 2023

Pełen katalog Egmontu na 2023

|

Pełen katalog Egmontu na 2023

Wydawnictwo Egmont opublikowało pełen katalog komiksów planowanych na 2023 rok – mamy więc już wszystkie zapowiedzi na drugą połowę roku.

 Z co ciekawszych zapowiedzi, na pewno warto wspomnieć o uruchomieniu nowej serii dla dzieci Nauka z komiksem – pierwszy tom ukaże się w maju i opowiadać będzie o planetach i galaktykach. Ale to oczywiście nie wszystko.

Jesienią pojawią się w sprzedaży dwa nowe komiksy o Venomie oraz Thor Donny'ego Catesa. Spodziewajmy się również komiksów Marvel ZombiesSpider-Man Noir oraz Zjawiskowa She-Hulk. Do kompletu z Pajaczkiem zapowiedziano także Batman Noir. Z innych ciekawostek z DC – premierę będzie mieć komiks o Nightwingu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Z nie-superhero premier możemy spodziewać się nowych opowieści ze świata Sandmana. Do tego czeka nas zupełnie nowy spin-off serii Baśnie, skoncentrowany na Jacku Hornerze Jack z Baśni. Można wyczekiwać też Homara Johnsona Mike'a Mignoli i również jego Baltimore. Mniej znane premiery to np. Gun Honey Charlesa Ardai i Ang Hor Khenga, siedem tomów serii klasycznego fantasy Elfy, trzy tomy Krasnoludów, dwa Orków i goblinów oraz jeden Magów. Pojawią się 1629, albo przerażająca historia rozbitków z „Dżakarty” Xaviera Dorisona, francuska Ciemność Huberta i w końcu kolejne tomy Skargi Utraconych Ziem.

Warto też zerknąć na dwa tomy nowej serii Zwycięstwo – antologii ukraińskich autorów, mówiącej o agresji Rosji na Ukrainę.

Pełen katalog w wersji PDF znajdziecie pod tym linkiem.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona Wydawcy
Tagi: Egmont


Czytaj również

Śmierć
Młodsza, fajna siostra
- recenzja
Legendy Wrót Baldura
Starzy znajomi i nowi bohaterowie
- recenzja
Lucky Luke #25: Miasto duchów
Troszkę zabawnie a troszkę na serio
- recenzja
Sandman #8: Koniec światów
Gaiman jakiego lubimy
- recenzja
Batman. Wyjątkowo mroczna noc
W obronie złoczyńcy
- recenzja
Czarny Młot. Skulldigger i Kostek
Batman w Spiral City
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.