» Wieści » Okładka trzeciego wydania Osiedla Swoboda

Okładka trzeciego wydania Osiedla Swoboda

24-01-2014 00:23 | Mały Dan

Okładka trzeciego wydania Osiedla Swoboda

Na blogu Michała Śledzińskiego pojawiła się okładka trzeciego wydania integrala Osiedle Swoboda oraz krótki przewodnik po poprzednich wydaniach tego komiksu.

Informacja prasowa:

To druga wersja okładki tego wydania. Pierwszą (nieklepniętą przez wydawcę) pokażę, kiedy album wyląduje na półkach, śmiechowa jest i ma swoich fanów. Jako, że wciąż pojawiają się pytania, co do zawartości poprzednich wydań - szybka lista różnic poniżej.

Wydanie pierwsze (2010): Osiedle Swoboda (seria z Produktu), galeria (gościnna i autorska, w części kolorowa), paski z tekstem (w stylu Produktu) pod każdą ze stron komiku, pięć nowych plansz (tzw. wywiady).

Wydanie drugie (2011): Osiedle Swoboda (seria z Produktu), pięć plansz z wywiadami (te same, co w wyd. pierwszym), 10 plansz komiksu Centrum (spin-off osiedlowy).

Wydanie trzecie (2014) będzie czymś w rodzaju paperbacka po taniości. Może np. gorszy papier dla zachowania konwencji wydania? Będzie pozbawione wszelkich dodatków, w albumie znajdą się wyłącznie odcinki Osiedla Swoboda znane z Produktu. Data premiery oraz cena to kwestia najbliższych tygodni. To samo dotyczy Niedźwiedzia.

No i mogę już chyba zacząć myśleć o zbiorczym wydaniu kolorowej serii Osiedla, która ukazywała się po zamknięciu magazynu (2004-2006), co nie?

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Blog Michała Śledzińskiego
Tagi: Kultura Gniewu | Osiedle Swoboda: Niedźwiedź | Osiedle Swoboda (wydanie II zbiorcze) | Osiedle Swoboda (wydanie zbiorcze) | Michał Śledziński


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.