» Wieści » Od Tadeusza Baranowskiego

Od Tadeusza Baranowskiego

05-09-2010 18:55 | Jarosław 'beacon' Kopeć

Od Tadeusza Baranowskiego
Wszyscy zainteresowani nowym komiksem o Bąbielku i Kudłaczku powinni zapoznać się z wiadomością, którą przesyła im Tadeusz Baranowski.


* * *


Dzień dobry,

Zakończyłem prace przy albumie zwieńczającym przygody, kolejnej pary moich bohaterów komiksowych, Bąbelka oraz Kudłaczka. Dzisiaj (03.09.2010) wysłałem materiały do drukarni.

Ze względów formalnych, wydaniem tego albumu zajmie się wydawnictwo ONGRYS. Wydawnictwo to udziela mi w tym przypadku koleżeńskiej, bezinteresownej pomocy. Po wydrukowaniu albumu cały nakład zostanie przywieziony do mnie i osobiście będę zajmował się dodatkowymi pracami i wysyłką (a także rysowaniem i wklejaniem rysuneczków do albumów, dedykacjami, umieszczaniem DNA bohaterów w torebkach, przyklejaniem na okładki kopii medaliku, pakowaniem, itd., itd.).

Nie znam jeszcze terminu zakończenia druku. Poinformuję o tym, gdy nakład będzie już u mnie. Albumy będę przygotowywał i wysyłał w miarę napływu zamówień. Zamówienia proszę kierować tak, jak poprzednio, czyli do mnie. Będę je realizował w kolejności zgłoszenia.

Wpłaty za album będą dokonywane na specjalne konto założone do tego celu przez wyd. ONGRYS (wydawnictwo będzie odprowadzało należne podatki).

Liczę na to, że ta informacja pomoże mi dotrzeć do tych osób, które pozmieniały adresy mailowe lub których skrzynki mailowe z jakiegoś powodu wysłaną do nich tę informację odbiły.Pozdrowienia,

Tadeusz Baranowski
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Tadeusz Baranowski
Tagi: Tadeusz Baranowski | Na wypadek wszelki woda soda i bąbelki (oraz Kudłaczki)


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Repek
   
Ocena:
0
O, yes! [czytaj: nareszcie!]

Pozd.
06-09-2010 00:37
~Żorż

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Fajne toto?
06-09-2010 09:06
Kumo
    @Żorż:
Ocena:
0
Klasyka polskiego komiksu!
06-09-2010 19:35
Repek
   
Ocena:
0
@Kumo
Na razie to jeszcze żadna klasyka. Poprzedni album zamykający przygody bohaterów TB, czyli Tfffuj! [o Nerwosolku i Entomologii], czapy nie urywał. Ale to była bardzo fajna inicjatywa autora dla fanów.

Pozdrówka
06-09-2010 19:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.