» Wieści » Nowe zapowiedzi od Waneko

Nowe zapowiedzi od Waneko

|

Nowe zapowiedzi od Waneko

Wydawnictwo Waneko zapowiedziało sześć nowości na kwiecień. Serie powinny zainteresować sporo czytelników mang i komiksów.

Yukino Sonoyama  BLESS

Premiera: 25 kwietnia

4 tomy, ongoing

Nota wydawcy:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Licealista Aia Udagawa pragnie zostać wizażystą, ale zachowuje to dla siebie, ponieważ jest przekonany, że nie ma wystarczających umiejętności i talentu.
Marzeniem Jun Sumisaki, jego koleżanki, jest zostać modelką, ale nie wierzy w siebie przez to, jak jest postrzegana przez innych.
Żadne z nich nigdy nie odważyło się ujawnić, kim naprawdę jest ani wyjść poza oczekiwania innych ludzi. Pewnego dnia wspólnie postanawiają podążać za swoimi marzeniami. Razem biorą udział w „Malwowym konkursie”, gdzie Jun będzie modelką, a Aia jej wizażystą!

Yatsuki Wakatsu, Kazuki Irodori, Kikka Oohashi SEKAI NO SATA WA SHACHIKU SHIDAI (tytuł roboczy: Przyszłość innego świata zależy od korposzczura)

Premiera: 15 kwietnia

5 tomów, ongoing

Nota wydawcy:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Kondou Seiichirou jest korposzczurem i maniakiem wydajności. Nie ma życia poza pracą. Pewnego dnia zostaje świadkiem „wezwania Świętej” i, chcąc uratować niewinną nastolatkę, wraz z nią zostaje przeniesiony do innego świata. Na miejscu okazuje się, że nawet takie wydarzenie nie zmieniło jego szaleńczego podejścia do obowiązków. Kondou od razu znajduje zatrudnienie, a swoją lekkomyślnością szybko zwraca na siebie uwagę rycerza, którego zwą „Lodowym Księciem”…

Kanata Konami CHI'S SWEET HOME

Premiera: 15 kwietnia

12 tomów, zakończona

Nota wydawcy:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Chi to psotny kociak, który gubi się podczas spokojnego spaceru z rodziną. Oddzielony od matki, ogarnięty przeraźliwym żalem i samotnością, zalewa się łzami na łące w miejskim parku. Nagle podbiega do niego chłopiec imieniem Yohei. Wraz ze swoją mamą postanawiają zaopiekować się futrzakiem. Problem jednak jest taki, że w ich bloku panuje bardzo surowa zasada: posiadanie zwierząt jest zabronione!
Czy uda im się ukryć czworonoga przed sąsiadami i uniknąć eksmisji? Czy Chii przyzwyczai się do nowego otoczenia i rodziny? No i czy nie da się przyłapać wścibskim oczom innych mieszkańców budynku?

Hikaru Miyoshi Moriarty ~The Remains~

Premiera: 28 kwietnia

2 tomy, ongoing

Nota wydawcy:

Ukryte dotąd zapiski zostają ujawnione!
William i jego sojusznicy odwiedzają starą rezydencję Moriarty'ego w Durham. Znajdują tam notatki z różnych „ulubionych” spraw, które Louis ukrywał.
Skandal Morana z oszustwem w zakładzie gier hazardowych.
Niebezpieczne próby trzech braci, gdy w dzieciństwie otrzymali propozycję zostania uczniami „Kuby Rozpruwacza”.
To tylko niektóre z historii, o których przeczytacie w tej mandze!

Kazu Inabe, Kengo Mizutani, Yuu Kuraishi STARVING ANONYMOUS

Premiera: 9 kwietnia

7 tomów, zakończona

Jak codziennie, Kazu i Ie wracają autobusem ze szkoły. Nagle kierowca rozpyla gaz i wszyscy pasażerowie tracą przytomność. Gdy Ie budzi się na pace samochodu w jakimś magazynie, doznaje szoku – dookoła są zamrożone ciała! Co gorsza, pracownicy tej „fabryki” oprawiają je jak świńskie mięso! Przerażony chłopak zostaje wrzucony na inny poziom tego przeklętego miejsca, gdzie jest tylko gorzej…
Jak przetrwać i uciec z tej makabry?

Yashiro Manabu TANK CHAIR

Premiera: 15 kwietnia

5 tomów, ongoing

Nota wydawcy:

Nagi Taira to osławiony zabójca. Dobra passa kończy się, gdy jego siostra Shizuka zostaje porwana, a on podczas ratowania jej zostaje postrzelony w głowę. Mężczyzna zapada w śpiączkę, zostaje po nim tylko skorupa. Jednak gdy wyczuwa żądzę krwi, na powrót staje się przerażającą i piekielnie skuteczną maszyną do zabijania!
Shizuka wierzy, że jeśli znajdzie mu odpowiednich przeciwników, zdoła wyleczyć niecodzienne schorzenie brata. W ten sposób rozpoczyna się brutalna i odjechana podróż ku zdrowiu!

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fanpage wydawcy
Tagi: Waneko | Chi's sweet home | Bless


Czytaj również

Jujutsu Kaisen #3-4
Nawet zmartwychwstaniec wiele musi się jeszcze nauczyć
- recenzja
Jujutsu Kaisen #1 - #2
Niespodziewany obrót spraw
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.