» Wieści » Narysuj laurkę dla Festiwalu

Narysuj laurkę dla Festiwalu

28-09-2009 18:06 | Maciej 'Repek' Reputakowski

Narysuj laurkę dla Festiwalu
Z okazji 20. urodzin Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi, w sieci pojawiła się spontanicznie strona www.mfk20.pl, na której każdy może złożyć łódzkiej imprezie swoje życzenia.

Robert Trojanowski o inicjatywie:

"Idea strony, na której można złożyć Festiwalowi rysowane życzenia, narodziła się w głowach ludzi, którzy wychowali się na Festiwalu i dorastali razem z nim. Ta strona jest swoistym prezentem dla Festiwalu. Każdy, kto czuje taki sam sentyment do Festiwalu, może przelać to na papier.

Od dwudziestu lat, dzięki Festiwalowi, mamy kontakt z komiksem polskim i światowym. Od dwudziestu lat spotykamy się tam, aby czytać, rysować, rozmawiać i tworzyć komiks.

Kiedy idziemy do rodziców, wręczamy im kwiaty i bombonierki. W tym przypadku możemy narysować laurkę! I poczuć się jak dzieci festiwalu. A może, jak to teraz jest w modzie, możemy nawet nazwać się 'pokoleniem Festiwalu'?

Rysunki możecie dodawać bezpośrednio na stronie www.mfk20.pl poprzez formularz lub przesyłając swoje życzenia na adres: [email protected].

Aha! No i jeszcze jedna, ważna rzecz. Takie życzenia to jeszcze jedna możliwość, aby pokazać się, swoje pomysły i swoją kreskę. Możecie dopisać obok rysunku link do swojej strony.

To jak? Pokolenie Festiwalu? Dlaczego nie! :)

Mama. Tata. Festiwal."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Robert Trojanowski
Tagi: 20. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.