» Wieści » Majowe nowości Mucha Comics

Majowe nowości Mucha Comics

|

Majowe nowości Mucha Comics

W maju wydawnictwo Mucha Comics wypuści dwa tytuły – z czego jeden wyczekiwany z entuzjazmem przez czytelników.

Już 15 maja ukazał się pierwszy, doskonale oceniany, portugalsko-argentyński album Ballada dla Sophie.

Życie uznanego pianisty Juliena Dubois splata się z historią dwudziestowiecznej Europy. Ten rozgoryczony mizantrop emeryturę spędza w starej posiadłości w towarzystwie kota i zajmującej się domem Marguerite. Pewnego dnia wizytę składa mu młoda dziennikarka, która zachęca go do opowiedzenia prawdziwej historii jego życia. Wśród ścian domu wypełnionego papierosowym dymem i dawnymi wspomnieniami rozbrzmiewa spowiedź z życia naznaczonego rywalizacją, niespełnioną miłością i żalem.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Ballada dla Sophie to olśniewająca powieść graficzna autorstwa jednego z najbardziej uznanych duetów komiksowych w Portugalii.

Drugi z tytułów, Przeklęty #2. Oblubienice, trafi do sprzedaży 25 maja.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Witajcie w świecie ukrytym wysoko na szczycie góry. Świecie pozbawionym mężczyzn. W tym nowym Edenie święte siostry z tajnego zakonu wychowują gromadkę osieroconych dziewcząt, aby mogły godnie przyjąć rolę błogosławionych Oblubienic Synów Bożych.

Kiedy Sharri i Jael odkrywają, co naprawdę znaczy zostać Oblubienicą, uświadamiają sobie, że jest tylko jeden sposób na oswobodzenie się z więzów świętego małżeństwa: uciekać ile sił w nogach.

Wielokrotnie nagradzany scenarzysta Jason Aaron oraz artysta R. M. Guéra powracają do surowego, brutalnego i PRZEKLĘTEGO świata w drugim rozdziale biblijnej epopei w konwencji noir.   

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fanpage wydawcy
Tagi: Mucha Comics | Przeklęty | Ballada dla Sophie


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.