» Wieści » Lublin dla Ursynowa

Lublin dla Ursynowa

09-12-2012 23:43 | Kuba Jankowski

Lublin dla Ursynowa
Lubelska zawierucha biletowa być może będzie miała nieoczekiwany ciąg dalszy: burmistrz Ursynowa planuje wykorzystać bilety jako wejściówki na imprezy promujące tolerancję.


Piotr Guział (burmistrz Ursynowa):

Dzielnica od dawna promuje tolerancję i różnorodność. I to pełną różnorodność, bo organizujemy Tydzień Równości, ale na środowiska prawicowe, czy narodowe też się nie zamykamy. Zorganizowaliśmy też wystawę poświęconą Lechowi Kaczyńskiemu. Zaproponowałem więc Lublinowi, by zamiast bilety mielić, przekazali je nam za darmo lub za symboliczną opłatą. Mogą posłużyć jako wejściówki na imprezy promujące tolerancję, spotkania z ciekawymi ludźmi albo na debatę o historii. Czekamy na odpowiedź Lublina.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: TVN 24
Tagi: Motor Lublin | Dominik Szcześniak | Maciej Pałka


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

earl
   
Ocena:
0
Burmistrz Ursynowa powinien więc zorganizować też tydzień miłości pomiędzy Legią i Polonią, aby zakończyć lanie się po mordach bandziorów obu drużyn i zapewnić bezpieczne chodzenie na mecze. Ciekawe, co z tego by wyszło.
10-12-2012 10:15
Ystad
    @earl
Ocena:
+1
bardziej pewny byłby już pokój pomiędzy Izraelem a Palestyną.
10-12-2012 10:51
Kuba Jankowski
   
Ocena:
+1
Ta, pojednanie kibiców - jak Cracovia i Wisła po śmierci naszego papieża.

A pomysł z biletami jako wejściówkami z jajem :)
10-12-2012 11:34
earl
   
Ocena:
0
I dlatego wszelkie mówienie o tolerancji dla odmiennosci bez prób zalatwienia tego palącego problemu jak nienawiść stadionowa jest tylko biciem piany.
10-12-2012 13:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.