» Wieści » Łodzie podwodne od Scream Comics

Łodzie podwodne od Scream Comics

|

Łodzie podwodne od Scream Comics

W tym tygodniu ukaże się komiks U-47 - Tomy 1-2. Byk ze Scapa Flow/ Ocalały od wydawnictwa Scream Comics.

Autorami opowieści o podwodnych starciach XX wieku są Mark Jennison, Gerardo Balsa i Nicolas Caniaux. Premiera – 18 sierpnia.

Nota wydawcy:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Poznaj niesamowitą historię U-47, jednego z najsłynniejszych U-bootów III Rzeszy. Seria poświęcona działaniom okrętów podwodnych i nawodnych podczas najdłuższej bitwy II wojny światowej, czyli bitwy o Atlantyk. Bitwy, która zdecydowała o tym, że samotny bastion jakim była Wielka Brytania, dzięki zaopatrzeniu docierającemu drogą morską, mogła przez cały okres wojny stawiać czoła Niemcom.
 
Październik, rok 1939. Kapitan Günther Prien, dowódca niemieckiego okrętu podwodnego U-47, przeprowadza brawurowy atak na bazę brytyjskiej flotę w Scapa Flow na Orkadach. Po wielkim sukcesie operacyjnym, U-47 staje się momentalnie legendą nie tylko w III Rzeszy, ale także wśród jej wrogów jako jeden z najgroźniejszych „szarych wilków”. Komandor Walters, dowódca brytyjskiego niszczyciela, nie może zapomnieć o stracie jakiej doświadczył w wyniku ataku na Scapa Flow i szuka okazji, by zemścić się na swoim nemezis. Czy dojdzie do bezpośredniego starcia między dwoma adwersarzami? Jaki los czekał ich obu?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fanpage wydawcy
Tagi: U-47 | Scream Comics | Mark Jennison


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.