» Baza komiksów » Książki » Kurs rysowania postaci z kreskówek

Kurs rysowania postaci z kreskówek

Kurs rysowania postaci z kreskówek
%DANE%

Rysowanie postaci z kreskówek jest z pozoru proste - nie trzeba zbytnio przejmować się proporcjami i realizmem, a nasi bohaterowie mogą wyglądać tak fantastycznie, jak tylko sobie wymarzymy! Warto jest jednak znać kilka zasad, które pozwolą na zrealizowanie własnych pomysłów.

Łatwe do zrozumienia wskazówki Christophera Harta pomagają artystom o różnym stopniu zaawansowania, tym młodszym i tym starszym, tworzyć postaci każdego typu: od ludzi, zwierząt i kreskówek w stylu retro, po śmieszne roboty i fantastyczne stworzenia, a także wiele, wiele innych. W książce znajdują się także rozdziały poświęcone kostiumom postaci, projektowaniu, rysowaniu tła i kompozycji. Od czego zacząć? Jak oddać emocje i ruch naszych bohaterów? W co powinna być ubrana mała dziewczynka, a jak rzymski legionista?

To idealny poradnik zarówno dla tych, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z rysowaniem komiksowych postaci, jak i dla bardziej zaawansowanych, którzy chcą nadać swoim pracom profesjonalny charakter.

Źródło: Wydawnictwo RM
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

~komi

Użytkownik niezarejestrowany
    Waszym zdaniem warto?
Ocena:
0
Co sądzicie o tym kursie? W skali od 1 do 6 jak oceniacie? Z góry dziękuję za pomoc..
29-11-2010 19:52

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.