» Wieści » Kościwproch już dostępny na Graphite

Kościwproch już dostępny na Graphite

05-01-2021 18:16 | Wiktor 'Anzelm' Wieczorek

Kościwproch już dostępny na Graphite

Od Nowego Roku na platformie Graphite Comics dostępny jest czarno-biały komiks Kościwproch #1: ...i nie ma fleta we wsi!

Komiks został opublikowany przez kolektyw Najnowszy COIVI-XIX Polski, a jego autorami są Grzegorz Babiszewskiego i Marcin Medzińskiego (Mój pierwszy zinCemęt Zin #3). Liczy 33 strony – w tym okładki, strony redakcyjne, 11 plansz i 14 stron dodatków. Opublikowany materiał stanowi część 1 z 5. Ilustrację okładkową wykonał Filip Myszkowski (Emilia, Tank & ProfesorBezbólZefir).

Publikację można przeczytać za darmo na graphitecomics.com.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Opis wydawcy

"Słońce mojego życia chyli się ku zachodowi. Nadszedł czas, by spisać dzieje Polanii i jej największego bohatera, Kościwprocha, ich upadku i prawdy o tym, jak doprowadziły do niego moje czyny."

Tak zaczyna się Kronika Polanii, spisana przez Babę Jagę, która opowiada o przygodach Kościwprocha, szewczyka Dratewki, królewny Wandy i króla Kraka – czyli słowiańskie fantasy, pełne potworów, romansów i elementów humorystycznych.

W skrócie: co by było, gdyby Kajko i Asterix spotkali Slaine'a.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Przykładowe plansze

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Kościwproch #1: ...i nie ma fleta we wsi! | Najnowszy COIVI-XIX Polski | Graphite Comics | Marcin Medziński | Grzegorz Babiszewski | Kościwproch

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.