» Wieści » Komiksofon zabrzmi po raz drugi

Komiksofon zabrzmi po raz drugi

|

Komiksofon zabrzmi po raz drugi
Nadchodzi druga edycja Komiksofonu, któremu patronuje dział komiksowy serwisu Poltergeist. 27 kwietnia w Puzzle Klub, Przejście Garncarskie 2 we Wrocławiu, nadarzy się okazja do spotkania z Konradem Okońskim i Arkiem Lorencem. U nas w przyszłym tygodniu będzie można zapoznać się z kwestionariuszem Komiksofonu wypełnionym przez obu autorów. Informacja organizatora: "Kolejny eksperyment łączenia komiksu oraz muzyki na dużym ekranie już 27 kwietnia! Środa, godzina 19:00 Puzzle Klub, Przejście Garncarskie 2, piętro 2, Wrocław. Wstęp wolny. Komiksofon jest dla fanów komiksu, sztuki offowej i popularnej. Dla twórczego fermentu, przekraczania granic. Dla dobrej atmosfery i dobrego piwa. Charakteru wydarzeniu nadają goście - tym razem:
  • Konrad 'Koko' Okoński - autor komiksów internetowych, takich jak Wiśna, A Quartz Bead, Kokoart, publikujący w antologii komiksowej Kolektyw;
  • oraz Arek Lorenc - autor komiksu Insekt (2007) oraz muzyk, gitarzysta i wokalista punktrashowego zespołu Dzieci z Beczek.
Specjalnie dla Komiksofonu stworzyli film, będący próbką twórczości. Połączyli komiks z inspirującą ich muzyką. Efekt będzie zaskakujący- przekonajcie się sami! Komiksofon to możliwość zbliżenia się do twórców. Przestrzeń muzyczna Puzzli sprzyja swobodnej dyskusji. W półmroku po obejrzeniu przygotowanych przez gości projekcji można porozmawiać z komiksiarzami nie tylko o komiksach, muzyce i zrealizowanym filmie. Organizorem projektu jest stowarzyszenie Kultura WROdzona Więcej informacji również na http://www.facebook.com/komiksofon Próbkę papierowej twórczości naszych gości oferuje Księgarnia Tajne Komplety"
.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kultura WROdzona
Tagi: Arkadiusz Lorenc | Komiksofon | Komiksofon #02 | Konrad Okoński | Kultura WROdzona


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.