» Wieści » Kolejne mangowe zapowiedzi Tenko ujawnione

Kolejne mangowe zapowiedzi Tenko ujawnione

|

Kolejne mangowe zapowiedzi Tenko ujawnione

Nowopowstałe wydawnictwo Tenko poinformowało o kolejnych dwóch mangowych zapowiedziach na bieżący rok – będą to Mroczne rozgrywki adiunkta Tomury oraz Atelier dla wróżek.

Pierwszy z tytułów to Tomura Jokyouju no Asobi (roboczo: Mroczne rozgrywki adiunkta Tomury). Seria w Japonii liczy jak na razie 2 tomy, jest kontynuowana. To seinen z elementami kryminału i horroru. Pierwszy tom ma się ukazać w czerwcu.

Opis wydawcy:

Specjalista od historii gier Shirou Tomura zostaje poproszony przez śledczego o radę w pewnej sprawie dotyczącej zaginięcia. Nie jest to zresztą pierwszy raz, odkąd ujawnił on światu prawdę o swoim oryginalnym talencie i sile dedukcji, jest zajęty nie tylko badaniami i wykładami, ale także często otrzymuje prośby o współpracę od wszelkiej maści detektywów… Jego intelektualna ciekawość jest siłą napędową! Zwróćcie uwagę na niebezpieczną pracę w terenie dziwacznego mężczyzny o łagodnym i niepokojącym zarazem obliczu!

 

Kolejny tytuł to Yousei no Okyaku-sama (Atelier dla wróżek) – dwutomowe josei fantasy. Premiera pierwszego tomu – październik.

Opis wydawcy:

Przed Kyouko Fujino, która prowadzi firmę krawiecką, nagle pojawia się tajemnicza wróżka. Tak zaczyna się podnosząca na duchu przygoda człowieka i wróżki, które odkrywają świat pięknych ubrań. Marie to mała wróżka, która kocha ubrania, zostaje przydzielona do zamieszkania jako pomocnica Fujino i chociaż całe dnie spędza na szkoleniach, jest ciekawa świata ludzi! Jednak z czasem sekret Fujino i Marie może wyjść na jaw za sprawą pewnego ucznia, który również widzi wróżki.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fanpage wydawcy
Tagi: Tenko | Akuma


Czytaj również

Rozmawiamy z Akumą
Musieliśmy znaleźć coś, czym możemy się wyróżnić
- wywiad

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.