» Wieści » Kboom z dobrymi wieściami - nowe zapowiedzi ujawnione

Kboom z dobrymi wieściami - nowe zapowiedzi ujawnione

|

Kboom z dobrymi wieściami - nowe zapowiedzi ujawnione

Wydawnictwo Kboom potwierdziło dwie ze swoich zapowiedzi: kontynuację erpegowego przeboju Vox Machina oraz kolejny tom niesamowitego Kowboja z Szaolin.

Oba komiksy czekają jeszcze na podpisanie umów – proces wydluża się ze względu na zmiany po stronie amerykańskiej, jednak jest już na finiszu.

Jak donosi wydawca, pierwszy tom w półtora miesiąca wyprzedał ponad 3/5 nakładu, więc nie dziwi, że planowane są też inne komiksy z tego uniwersum. Rozpoczęły się prace nad przeniesieniem na polski rynek pierwszej części Critical Role: The Mighty Nein w wersji Library Edition. Będą to 4 historie zamknięte w ok. 200 stronach. W USA w 2024 roku ma się rozpocząć emisja serialu na ich podstwie.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Na razie nie wiadomo też, czy najpierw po polsku ukaże się 3. tom Vox Machina Początek, czy może 1. The Tales of Exandria.

Do tego czekamy na czwatą już część opowieści o niesamowitym mistrzu sztuk walki na fantastycznym zachodzie – Kowboj z Szaolin. Okrutnie być królem (tłumaczenie własne). Wydawnictwo donosi, że proces licencyjny także jest na wykończeniu i można się sodziewać wydania całkiem niedługo. 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fanpage wydawcy
Tagi: KBOOM | Kowboj z Szaolin | Legenda Vox Machiny | Vox Machina


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.