» Wieści » KZ po raz pięćdziesiąty

KZ po raz pięćdziesiąty

01-06-2008 22:27 | Maciej 'Repek' Reputakowski

KZ po raz pięćdziesiąty
Ukazał się jubileuszowy, pięćdziesiąty numer elektronicznego magazynu poświęconego komiksom KZ. Motywem przewodnim jest tym razem twórczość Eda Brubakera, ale nie zabrakło również innych tematów.

Jak informuje redakcja:
"Zapraszamy do lektury 50. odsłony Magazynu Miłośników Komiksu KZ. Na swego rodzaju jubileusz przygotowaliśmy niemałą ilość artykułów (zgodnie z zasadą "pięćdziesiąt tekstów na pięćdziesiąty numer") poświęconych komiksom wydanym w Polsce (m.in. Lwy z Bagdadu, Sala prób, Wszystko źle) oraz za granicą (m.in. więzienne antologie Erica Corbeyana, Batman: The Killing Joke Special Edition).

Motywem przewodnim jest tym razem twórczość Eda Brubakera (m.in. Gotham Central, Daredevil).

W vip-roomie znajdują się dwa wywiady: jeden z Łukaszem Ryłko (Śmiercionośni), drugi z Marcinem Rusteckim, którego przedstawiać nikomu chyba nie trzeba.

Przedpremierowo zrecenzowaliśmy Batmana i syna oraz Łowców snów.

Do działu magazyn trafiły między innymi omówienia działalności wydawnictw "As-Editor" i Orbita", artykuł o mangowych tasiemcach, prezentacja osoby Kelleya Jonesa.

Dla czytelników przygotowaliśmy również konkurs, w którym do wygrania jest album Dziadzek Leon wydany przez wydawnictwo Egmont w serii Plansze Europy."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Jakub Syty
Tagi: KZ | KZ #50 | KaZet


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.