» Wieści » KZ #74 z Gaimanem

KZ #74 z Gaimanem

02-04-2014 21:27 | Młot

KZ #74 z Gaimanem

74. numer Magazynu Miłośników Komiksu KZ poświęcony został Neilowi Gaimanowi.

Informacja prasowa:

Siedemdziesiąty czwarty numer magazynu KaZet dotyczy sylwetki Neila Gaimana, kultowego autora Sandmana oraz Amerykańskich bogów. Obok obszernego tekstu Klementyny Dec i Ewy Lipińskiej przybliżającego postać autora fantasy, odnajdziemy kilka interesujących tekstów dotyczących Koraliny, wkładu Gaimana do świata Doctora Who, omówienie pierwszego zeszytu The Sandman: Overture oraz jego wczesne komiksy dla wydawnictwa 2000 A.D..

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W tym numerze jest także do przeczytania rozmowa z Tadeuszem Raczkiewiczem, w której artysta opowiada o swoim warsztacie oraz powodach, dla których wciąż zajmuje się komiksem. Ponadto w numerze przygotowaliśmy jak zwykle felietony, recenzje i analizy różnorodnych pozycji, w tym omówienia książek przesłanych między innymi przez Sequart oraz Top Shelf.

Jednocześnie informujemy, że niniejszy numer jest ostatnim, przy którym Michał Chudoliński pracuje w roli redaktora naczelnego. Od przyszłego numeru rolę szefa KZ będzie sprawować Jakub Wołosowski, dziennikarz gospodarczy Wirtualnej Polski.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Neil Gaiman | KZ #74 | KZ | Magazynu Miłośników Komiksu KZ


Czytaj również

Historie prawdopodobne
To może przydarzyć się każdemu
- recenzja
Czarna Orchidea (nowe wydanie)
O superbohaterach inaczej
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.