Hypnos
Dodał: ShadovMają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0
Dodaj do swojej listy:



Scenariusz: Aaron Welman
Rysunki: Artur Biernacki
Seria: Hypnos, Dzień Darmowego Komiksu
Wydawca: Sol Invictus
Data wydania: 11 maja 2019
Kraj wydania: Polska
Oprawa: miękka
Papier: offsetowy
Cena: 0,00 zł
Hypnos to minimalistyczna opowieść o dość nietypowym podróżniku w czasie, który próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Czy odzyska jakąś część swojego dawnego życia?
Artur Biernacki – debiutował komiksem Hexenberg: Ursula Hammel na DDK 2017. Laureat polsko-czeskiego konkursu Razem w komiksie oraz krakowiskiego konkursu Tajemnicza Małopolska. Publikował w Zeszytach Komiksowych i Super Hero Magazynie. Obecnie współpracuje przy rozszerzeniu krótkiej formy Starodrzewy wspólnie z Dariuszem Stańczykiem, Jakubem Oleksowem i Grzegorzem Kaczmarczykiem.
Aaron Welman – tłumacz, wydawca, menedżer kultury. Profesjonalnie związany z komiksem od pięciu lat od czasu założenia Wydawnictwa Sol Invictus, debiutuje w roli scenarzysty krótką formą swojego autorstwa. W międzyczasie przygotowuje się do wydania pisanej przez siebie serii, uderzającej w struny nostalgicznej miłości do wielkich robotów.
Źródło: Opis wydawcy