» Wieści » Dzień Dziecka z Kulturą Gniewu

Dzień Dziecka z Kulturą Gniewu

31-05-2021 12:59 | Joanna 'Shadov' Walczak

Dzień Dziecka z Kulturą Gniewu

Ku uciesze rodziców i dzieci do sprzedaży trafiły najnowsze premiery od Kultury Gniewu: Insekt, Bajka na końcu świata #6: Operacja Trufla, Zguba i Przybysz. Wszystkie wspomniane tytuły dedykowane są nadchodzącemu Dniu Dziecka.

Przybysz (10+)

Kolejne wydanie słynnej powieści graficznej Shauna Tana. „Przybysz” opowiada historię człowieka, który szuka nowego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny i robi to się bez użycia słów. Trudno też znaleźć słowa, które w pełni oddałyby jak piękną, pod każdym względem, jest opowieścią. „Przybysz” zajął 3. miejsce w naszym plebiscycie z okazji XX-lecia wydawnictwa!

Insekt (10+)

Katastrofa klimatyczna, tajemnicza choroba, strach przed innym - mogłoby się wydawać, że "Insekt” Saschy Hommera powstał w odpowiedzi na ostatnie wydarzenia na świecie, a to wznowienie albumu z 2006, dzisiaj jeszcze bardziej aktualnego niż w chwili premiery! 

Insekt (10+)

To nowe wydanie ukazuje się również w specjalnej limitowanej filmowej okładce. Jej autorem jest Marcin Podolec, który wyreżyserował animowaną adaptację „Insekta”!

Zguba (6+)

Do tej pory „Zguba” Shauna Tana znana była ze zbioru „Zgubione, znalezione” (oraz wspaniałego, nagrodzonego Oscarem filmu animowanego), teraz trafia do rąk czytelników jako osobna publikacja! To opowieść o nieoczekiwanym spotkaniu i tym, co z niego wynikło.

Bajka na końcu świata #6: Operacja Trufla (6+)

To już szósta odsłona przygód Wiktorii i Bajki w postapokaliptycznym świecie! W "Operacji Trufla" nasze bohaterki spotkają psiego detektywa o niezwykle rozwiniętym zmyśle dedukcji!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Kultura Gniewu | Przybysz | Zguba | Operacja Trufla | Bajka na końcu świata | Insekt


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.