» Wieści » Dobra wiadomość dla wspierających Tequilę!

Dobra wiadomość dla wspierających Tequilę!

11-02-2014 03:02 | Wiktor 'Anzelm' Wieczorek

Dobra wiadomość dla wspierających Tequilę!

Wydawca pierwszego tomu przygód Tequili poinformował, że pierwsze paczki dla wspierających projekt na kickstarterze PolakPotrafi.pl zostały wysłane. W paczce znajdziemy pierwszy tom komiksu, a niektórzy również drobne dodatki. Na pierwszy tom książki będziemy musieli jeszcze poczekać.

Informacja prasowa

Informujemy, że wysłaliśmy paczki z komiksami. Część z Was znajdzie w nich także pierwsze drobne dodatki. Osoby, które nadal nie przesłały nam danych do wysyłki, odsyłamy do aktualności, pt. "Zbieramy adresy do wysyłek!" - w aktualnościach Projektu Tequila na Polak Potrafi. Nikogo nie pominiemy, odnajdziemy Wszystkich zagubionych! Pozdrawiamy!

Informacja e-mail dla wspierających

Dzień dobry,

Paczki z komiksem zostały wysłane. Niektórzy z Państwa, w zależności od sumy przeznaczonej na nasz Projekt, znajdą w paczkach pierwsze drobne dodatki. Będziemy sukcesywnie rozliczać się ze wszystkich obiecanych na Polak Potrafi nagród aż do czasu premiery powieści.

Dlaczego od razu nie wysyłamy wszystkich nagród? Powód jest tylko jeden - projektem zajmują się zaledwie dwie osoby i dlatego potrzebujemy czasu na zapięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

O postępie prac nad powieścią i kolejnym komiksem będziemy stale informować na oficjalnym blogu, na profilu FB, a także - rozsyłając newsletter z Polak Potrafi.

W pierwszym komiksie znajdziecie Państwo pierwszą część listy "producentów" naszego projektu. Druga część trafi do powieści. Musieliśmy rozłożyć listę na dwoje ze względu na to, że niektórzy ze wspierających projekt jeszcze w ogóle się do nas nie odezwali, a inni przysłali dane zbyt późno w stosunku do druku komiksu. Dlatego - jeżeli nie znajdziecie swojego imienia i nazwiska na liście wspierających w komiksie - nie martwcie się, umieścimy Was na analogicznej liście w powieści.

Przypominamy, że nasz projekt opiera się na ścisłym powiązaniu fabularnym dwóch mediów - książek i komiksów. Czytając komiks bez powieści i na odwrót, możecie czuć niedosyt. Dlatego mamy nadzieję, że zostaniecie z nami do końca. Przez kolejne trzy powieści i trzy komiksy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W razie pytań, problemów, informacji o braku/zniszczeniu paczki - jesteśmy do Waszej dyspozycji pod tym mailem. Czasami na odpowiedź z naszej strony trzeba poczekać kilka dni, bo zwyczajnie nie dajemy rady szybciej odpowiadać.

Serdecznie pozdrawiam!

Łukasz Śmigiel

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: PolakPotrafi.pl, e-mail od wydawcy
Tagi: Projekt Tequila | Tequila #1: Władca marionetek | Łukasz Śmigiel | Dobre Historie | Polak Potrafi


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Reckles
   
Ocena:
0

Do mnie niestety ten komiks nie przemawia :(

11-02-2014 06:30
Łukasz Śmigiel
    Komiks
Ocena:
0

Reckles - może zatem przemówi powieść i później przyjdzie chęć na komiks. Fragment powieści w wersji audio wisi już tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=ztfIEkvb-lQ 

11-02-2014 12:35

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.