Zwycięskie talie
Wyświetlono rezultaty 321-360 z 380.
Sortuj wg:
Top4 Bydgoszcz 20.02.2005 (Extended)
1. Rafał Osowicki (UB Reanimator) 4 Polluted Delta 4 Underground River 6 Swamp 2 Island 4 Chrome Mox 4 Cabal Theraphy 4 Careful Study 3 Duress 4 Putrid Imp 4 Akroma, Angel of Wrath 2 Rorix, the Bladewing 1 Phantom Nishoba 4 Vampiric Tutor 4 Reanimate 4 Exhume 1 Echoing truth 4 Brainstorm 1 Sickenin...Top 8 Siedlce (Vintage)
01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
1st Place - Marcin "Gooz" Guz - FCG (Sie werden dich essen)
5 Mountain
1 Forest
4 Taiga
4 Wooded Foothills
1 Bloodstained Mire
2 Ancient Tomb
3 Wasteland
1 Strip Mine
1 Lotus Petal
1 Mox Diamond
4 Food Chain
4 Goblin Recruiter
4 Goblin Ringleader
4 Goblin Warchief
4 Goblin Piledriver
4 Goblin Lackey...
2x Top4 Łódź 01.05 (T2, Extended)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Turniej T2
1. Maciej Bołtromiuk ( Łódź ):
4 x Sakura Tribe Elder
4 x Viridian Shaman
4 x Eternal Witness
2 x Kumano, Master Yamabushi
4 x Arc-Slogger
4 x Magma Jet
4 x Pyroclasm
4 x Stone Rain
4 x Creeping Mold
3 x Plow Under
12 x Forest
8 x Mountain
2 x Shivan Oasis
1 x Shinka, The Bloodsoaked Ke...
Top4 Bydgoszcz 30.01.2005 (Extended)
1. Jan Zieniewicz (Affinity) 2 City of Brass 2 Glimmervoid 4 Blinkmonth Nexus 4 Darksteel Citadel 4 Vault of Whispers 4 Seat of Synod 4 Welding Jar 4 Chromatic Sphere 4 Disciple of the Vault 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Cranial Plating 4 Tangle Wire 4 Frogmite 4 Thoughcast 4 Myr Enforcer ...Top4 Ełk 29.01.05 (Extended)
01-01-1970 01:00 | rozpruwak | Komentarze: 0
Dominik Kozak - WOW Enchantress
3xExploration
3xArgothian Enchantress
4xEnchantress Presence
3xWords of Wind
4xSeal of Removal
3xLiving Wish
1xEnergy Field
3xWild Growth
4xFertile Ground
2xSnap
1xSolitary Confinment
1xSterling Groove
2xEternal Witness
2xCloud of Faeries
2xPropaganda
1xStroke of Gen...
Top 4 Lublin 05.02.2005 (Extended)
01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
1st - Matusz Sadurski
4x Bloodstained Mire
4x Sulfurous Springs
1x Shadowblood Ridge
10x Mountain
3x Swamp
4x Goblin Piledriver
4x Goblin Matron
4x Goblin Warchief
3x Goblin Ringleader
3x Sparksmith
3x Burning Wish
2x Gempalm Incinerator
1x Goblin Sharpshooter
2x Siege-Gang Commander
4x Terminate
4...
Top8 Grand Prix Trial Eindhoven 11.02.05 (Extended)
Metagame: Rock 7 RDW 5 UB Reanimator 5 RB Goblins 5 UG Madness 4 Affinity 3 Psychatog 3 Goblin Pattern 3 Tooth and Nail 2 Aluren 2 Enchantress 2 Desire 2 RG Goblins 1 Ghoul 1 Gro-Atog 1 Life 1 GUW 1 Iron Works 1 Rector 1 MBC 1 Mono G Elves 1 Talie najlepszej ósemki: Łukasz Kotowicz – Zwycię...Top8 Pro Tour Qualifier Philadelphia 12.02.05 (Extended)
Metagame Affinity 6 UGr KaceTech 5 UBr Atog 5 UB Reanimator 5 Rock 5 RB Goblins Wishing 4 WoW 3 Aluren 3 RB Goblins 3 RDW 3 UW Desire 2 Red Rock 2 UG Madness 2 Life GW 2 Ghoul 1 RG Goblins 1 Dragonstorm 1 RB Reanimator 1 Gro-A-tog UBg 1 UBr Finkel-tog 1 UBw Atog 1 MBC 1 UB Desire 1 RG Pattern Gobli...Top4 Katowice 19.02.05 (Extended)
1-2. Michał 'Młody' Świętek Tooth and Nail by Wojas 4 Urza's Tower 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Brushland 7 Forest 4 Tooth and Nail 4 Sylvan Scrying 2 Mindslaver 3 Reap and Sow 1 Platinum Angel 1 Leonin Abunas 1 Sundering Titan 1 Kiki-Jiki Mirror Breaker 3 Moment's Peace 3 Oblivion Stone 3...Top8 Grand Prix Eindhoven 26-27.02.05 (Extended)
Rogier Maaten GP Eindhoven Top 8 Main Deck 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Ancient Den 3 Darksteel Citadel 2 Glimmervoid 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Frogmite 4 Myr Enforcer 4 Disciple of the Vault 3 Atog 4 Thoughtcast 3 Welding Jar 4 AEther Vial ...Top8 PTQ Philadelphia 26.02.2005 (Extended)
01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 3
Rafał Arendt – Zwyciężca
4 Arcbound Ravager
4 Disciple of the Vault
4 Frogmite
4 Arcbound Worker
3 Myr Enforcer
3 Cabal Therapy
2 Aether Vial
4 Thoughtcast
4 Chromatic Sphere
2 Ornithopter
3 Cranial Plating
4 Tangle Wire
2 Ancient Den
4 Vault of Whispers
4 Seat of the Synod
4...
Top 8 Lublin 05.03.05 (Extended)
Metagame : UG Madness - 8 Affinity - 5 Goblin Bidding - 4 UBr Scepter Tog - 4 White Weenie - 2 Wu Weenie - 1 Tooth and Nail - 2 Ponza - 2 UBw Kotog - 2 BG Rock - 1 UW Control - 1 Reanimator - 1 Pattern - 1 Goblins - 1 Zombie - 1 Tradewind Opposition - 1 WG Life - 1 RG Beats - 1 Seismic Assault - 1 ...Top8 Grand Prix Singapore 19-20.03.05 (Extended)
Temporary Solution / Chih Shih Chen Main Deck 7 Plains 6 Island 4 Flooded Strand 4 Adarkar Wastes 1 Seat of the Synod 1 Ancient Den 3 Waterfront Bouncer 3 Gilded Drake 4 Meddling Mage 3 Exalted Angel 4 Silver Knight 1 Parallax Tide 1 Seal of Cleansing 1 Worship 1 Sword of Fire and...Top8 Warszawa 19.03.05 (Extended)
01-01-1970 01:00 | KeFFir | Komentarze: 0
1. Hubert "KeFFir" Sieklucki - Aluren "Zidek moj Idol"
Main:
2 Vampiric Tutor
4 Aluren
3 Living Wish
4 Cabal Therapy
4 Brainstorm
3 Intuition
1 Auriok Champion
3 Raven Familiar
1 Cloud of Faeries
3 Cavern Harpy
4 Wall of Blossoms
4 Birds of Paradise
1 Eternal Witness
2 Llanowar Wastes
3 City of Bra...
Top4 Bielsko-Biała 19.03.05 (Standard)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Zwycięzca – Radosław ‘RadeON’ Sosna - Affinity
2x Morriok rigger
2x Myr enforcer
3x Ornithopter
4x Frogmite
4x Arcbound ravager
4x Disciple of the vault
4x Arcbound worker
3x Chromatic sphere
4x Thoughcast
4x Cranail plating
4x Aether vial
4x Seat of the synod
4x Vault of whispe...
Top8 Katowice 24.03.05. (Extended)
1. Przemek Wołowiec - Ubr Finkel_Ober_THX_Tog_:) Main: 4 Isochron Scepter 4 Counterspell 2 Mana Leak 4 Daze 3 Cunning Wish 4 Shadowmage Infiltrator 4 Accumulated Knowledge 4 Brainstorm 3 Diabolic Edict 4 Fire/Ice 1 Psychatog 1 Mountain 2 Swamp 9 Island 4 Polluted Delta 3 Bloodstained Mire 4 Chrom...Top4 Master w Magic League 27.03.05 (T2)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Pierwsze miejsce Ponza
3 Sensei's Divining Top
4 Slith Firewalker
3 Hearth Kami
4 Magma Jet
4 Stone Rain
4 Molten Rain
4 Arc-Slogger
2 Kumano, Master Yamabushi
1 Two-Headed Dragon
4 Seething Song
4 Chrome Mox
1 Shinka, R land
4 Blinkmoth Nexus
18 Mountain
Sideboard:
4 Sowing Salt
3 Culling Scales
4...
Top8 Katowice 02.04.05. (Extended)
1. Leszek 'Eld' Dutkiewicz Vial Goblins Danonki 4 Mogg Fanatic 2 Skirk Prospector 4 Goblin Piledriver 3 Mogg Flunkies 3 Sparksmith 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 2 Gempalm Incinerator 1 Goblin Sharpshooter 4 Goblin Ringleader 1 Goblin Pyromancer 1 Siege-Gang Commander 4 AEther Vial 2 Chrome M...Top8 Warszawa 02.04.2005 (Extended)
01-01-1970 01:00 | KeFFir | Komentarze: 0
Tomasz Figarski
"Rembridge Paradise"
4 x Disciple of the Vault
4 x Arcbound Ravager
4 x Arcbound Worker
4 x Frogmite
3 x Myr Enforcer
4 x Aether Vial
4 x Chromatic Sphere
4 x Thoughtcast
3 x Tangle Wire
3 x Welding Jar
3 x Cranial Plateing
4 x Seat of the Synod
4 x Vault of Whispers
4 x Darksteel C...
SCG Power Nine Chicago (T1) - talia zwycięzcy
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 3
Zwycięzca:
Ben Kowal - Gifts Ungiven Belcher
Artifacts
1 Black Lotus
1 Goblin Charbelcher
1 Lotus Petal
1 Mana Crypt
1 Mana Vault
1 Mox Emerald
1 Mox Jet
1 Mox Pearl
1 Mox Ruby
1 Mox Sapphire
1 Sol Ring
Artifact Creatures
1 Pentavus
Artifact Lands
1 Darksteel Citadel
Creatures
2 Goblin Welder
I...
Top4 drugiej części Road to Kamigawa w Łodzi (Extended)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 9
1.Łukasz "Thorn" Śliz
4xBasking Rootwalla
4xWild Mongrel
4xCareful Study
3xDaze
2xWonder
2xDeep Analisys
2xWaterfront Bauncer
4xCircular Logic
4xArrogant Wurm
2xRushing Rivier
2xIntuition
3xAquameba
1xRoar of the Wurm
2xUmezawa's Jitte
8xIsland
6xForest
3xChrome Mox
4xYavimaya Coast
1xTreetop Villa...
Top4 Lublin 18.06.2005 (Extended)
01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 0
1. Jakub "Abuk aka Zośka" Smoliński - UBr Tog
Lands
10x Island
3x Swamp
3x Mountain
4x Polluted Delta
3x Bloodstained Mire
Other
3x Psychatog
4x Counterspell
4x Fire/Ice
3x Isochron Scepter
4x Accumulated Knowledge
4x Brainstorm
3x Force Spike
3x Mana Leak
1x Terminate
1x Diabolic Edict
1x Upheava...
Top8 Toruń 18.06.2005 (Extended)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1/2 Jakub "Baki" Wudarski - Mono Red Goblins
4 Goblin Piledriver
4 Goblin Ringleader
4 Goblin Warchief
4 Goblin Matron
4 Skirk Prospector
2 Gempalm Incinerator
1 Sparksmith
1 Goblin Pyromancer
2 Goblin Sharpshooter
2 Siege-Gang Commander
1 Kiki-Jiki, Mirror Breaker
1 Goblin Goon
4 Aeth...
Top8 National Qualifier Łódź 25.06.2005 (Standard)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Maciej “Macoson” Wójcik
1x Eiganjo Castle
18x Plains
3x Hokori, Dust Drinker
3x Savannah Lions
4x Isamaru, Hound of Konda
2x Suntail Hawk
2x Lantern Kami
3x Samurai of the Pale
4x Leonin Skyhunter
4x Aauriok Champion
2x Eight-and-a-Half-Tail
2x Glorious Anthem
4x Umezawa`s Jittle
3x...
Top8 PTQ Los Angeles 26.06.2005 (KBC)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Mateusz "Maquas" Dąbkowski
3xHero's Demise
3xKodama of the North Tree
3xTime of Need
3xHideous Laughter
2xGenju of the Cedars
4xSakura-Tribe Elder
2xInk-Eyes, Servant of Oni
2xSickening Shoal
2xKagemaro's First to Suffer
3xKokusho, The Evening Star
4xKodama's Reach
3xUmazawa's Jitte
3xSensei Div...
Top4 Bydgoszcz (Extended)
1. Mateusz Małkiewicz - Mind's Desire 3 x Harow 3 x Words of Wisdom 1 x Rude Awekening 1 x Nostalgic Dreams 2 x Eternal Witness 4 x Mind's Desire 1 x Restock 4 x Cunning Wish 1 x Brain Freeze 1 x Tendrils of Agony 2 x Deep Analysis 4 x Wild Growth 4 x Sakura-Tribe Elder 1 x Swamp 7 x Forest 3 x Win...Top4 Road to Kamigawa w Łodzi (KBC)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Michal Musial - WW
19xPlains
1xEiganjo Castle
3xBlessed Breath
2xCage of Hands
4xEight-and-a-Talf-Tails
2xGenju of the Fields
2xIndomitable Will
3xIsamaru, Hound of Konda
4xKami of Ancient Law
4xLantern Kami
4xSamurai of Pale Curtain
2xShining Shoal
4xTallowisp
4xUmezawa's Jitte
2xHokori, Dust D...
Top16 Allegro Majówka Gliwice 30.04.05 (Extended)
1-4 Sławomir "Rzaba" Jabs - Vial Goblins Lands 14x Mountain 4x Rishadan Port 4x Wasteland Other 1x Chrome Mox 4x Aether Vial 4x Mogg Fanatic 2x Skirk Prospector 4x Goblin Piledriver 3x Mogg Flunkies 3x Sparksmith 4x Goblin Warchief 4x Goblin Matron 1x Goblin Sharpshooter 2x Gempalm Incinerator 1x...Top8 Allegro Majówka Gliwice k20_tournament 30.04.05 (Extended)
1 Justynian Kmiecik - UB Reanimator Lands 1x City of Brass 5x Swamp 4x Polluted Delta 4x Underground River 2x Island Other 2x Echoing Truth 4x Reanimate 1x Sickening Dreams 4x Chrome Mox 4x Vampiric Tutor 4x Putrid Imp 4x Cabal Therapy 4x Exhume 4x Akroma, Angle of Wrath 2x Rorix Bladewing 1x Verd...Top4 Allegro Majówka Gliwice 01.05.05 (Two-Headed Giant)
1-4 Danonki Team Leszek "Eld" Dutkiewicz oraz Łukasz "Kot" Kotowicz - 2x UWB Control #1 Łukasz Kotowicz Lands 3x Flooded Strand 6x Island 2x Plains 3x Swamp 4x Polluted Delta 2x Cave's of Koilos Other 2x Diabolic Edict 4x Counterspell 4x Mana Leak 4x Isochron Scepter 2x Vampiric Tutor 1x Humility...Top8 Allegro Majówka Gliwice 02.05.05 (Standard)
1 Jan "Pirat" Mikos - White Weenie Lands 17x Plains 1x Eiganjo Castle 2x Blinkmoth Nexus Other 4x Savannah Lions 2x Isamaru, Hound of Konda 2x Lantern Kami 2x Suntail Hawk 4x Samurai of Pale Courtain 4x Raise the Alaram 4x Leonin Skyhunter 3x Kami of Ancient Law 1x Eight and a Half Tail 4x Gloriou...Top8 National Qualifier Poznań 10.07.2005 (Standard)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 2
1. Tomasz Dudziec
"Studenci z Laosu"
22 forest
4 BoP
4 Sakura-Tribe Elder
4 Troll Ascetic
3 Eternal Witness
1 Wood Elves
2 Iwamori
1 Viridian Shaman
1 Kodama's reach
4 Beacon of Creation
4 Plow Under
3 Sensei
3 Jitte
3 Blanchwood Armor
1 Sword of Fire and Ice
SB:
2 Arashi
1 Jitte
4 Rushwood Dryad
...
Top4 Bydgoszcz 17.07.2005 (Online Extended)
1. Jacek Kowalski - Affinity 4 Darksteel Citadel 4 Seat of the Synod 4 Vault of Whispers 4 Blinkmonth Nexus 1 Underground River 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 3 Ornithopter 3 Myr Enforcer 2 Somber Hoveguard 3 Stifle 4 Chrome Mox 1 Pheeting Needle 2 Smother 2...Top8 Olsztyn (Extended)
01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
Dominik Konieczny - top 4
"Czterech z drągiem za pociągiem"
4 Wall of Blossoms
3 Birds of Paradise
2 Eternal Witness
3 Yavimaya Elder
3 Ravenous Baloth
1 Spiritmonger
1 Genesis
4 Pernicious Deed
4 Cabal Therapy
3 Duress
2 Smother
2 Vampiric Tutor
1 Diabolic Edict
1 Haunting Echoes
1 Living Death
1...
Top8 National Qualifier Olsztyn (Standard)
01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 3
Michał Łoziński
"Pyda to zrylec ale lajtowy"
4 Leonine Skyhunter
4 Lantern Kami
2 Auriok Champion
1 Suntail Hawk
4 Samurai of the Pale Curtain
3 Isamaru, Hound of Konda
4 Hokori, Dust Drinker
1 Kami of the Ancient Law
2 Hand of Honor
3 Savannah Lions
3 Damping Matrix
2 Raise the Alarm
1 Worship
4...
Top8 National Qualifier Gdańsk (Standard)
01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 2
1. Przemysław Knociński
4x Urza's Tower
4x Urza's Mine
4x Urza's Powerplant
10x Island
1x Minamo, School at Water's Egdge
1x Oboro, Palace in the Clouds
3x Mindslaver
3x Oblivion Stone
4x Thirst for Knowledge
4x Serum Visions
4x Mana Leak
4x Condescend
2x Rewind
3x Sensei's Divining Top
2x Echoing...
Top8 National Qualifier Lublin (Standard)
01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 5
1. Marek Czajkowski
10x Forest
1x Okina, Temple to the Grandfathers
4x Urza's Mine
4x Urza's Tower
4x Urza's Power Plant
1x Leonin Abunas
1x Mephidross Vampire
1x Kiki-Jiki, Mirror Breaker
1x Darksteel Colossus
1x Platinum Angel
1x Sundering Titan
1z Triskelion
3x Eternal Witness
4x Sakura-Tribe El...
Top8 Mistrzostw USA 14.08.2005 (Standard)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
Antonino De Rosa
1 Oboro, Palace in the Clouds
1 Minamo, School at Water's Edge
4 Urza's Mine
4 Urza's Power Plant
4 Urza's Tower
1 Swamp
6 Island
2 Memnarch
3 Triskelion
3 Solemn Simulacrum
3 Mindslaver
3 Sensei's Divining Top
2 Concentrate
3 Chrome Mox
3 Talisman of Dominance
4 Th...
Top8 Mistrzostw Anglii 14.08.2005 (Standard)
01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 2
Richard Moore
4 Blinkmoth Nexus
1 Eiganjo Castle
13 Plains
4 Suntail Hawk
4 Lantern Kami
4 Savannah Lions
4 Hokori, Dust Drinker
4 Leonin Skyhunter
3 Auriok Champion...
Top8 Katowice 27.08.05. (Extended)
1-4 Leszek 'Eld' Dutkiewicz UBR Scepter Tog "Kocie figle" 3 Isochron Scepter 3 Psychatog 2 Diabolic Edict 2 Smother 4 Fire/Ice 1 Engineered Explosives 1 Upheaval 4 Brainstorm 1 Vampiric Tutor 4 Accumulated Knowledge 2 Fact or Fiction 4 Counterspell 3 Daze 2 Mana Leak 1 Back to Basics 3 Chrome Mox ...Przejdź do strony: