» Wieści » Warhammer: Inwazja - Wstęp

Warhammer: Inwazja - Wstęp

02-06-2010 21:30 | Nemomon

Warhammer: Inwazja - Wstęp
Wydawnictwo Galakta zaprezentowała na swojej stronie pierwszy, spośród przynajmniej pięciu, film dotyczący gry karcianej Warhammer: Inwazja. Film wprowadza nas w arkana tejże gry karcianej, prezentuje nam wszystkie strony konfliktu oraz wstępnie mechanikę gry. Możemy się również dowiedzieć, że już niedługo ruszy oficjalna strona poświęcona grze karcianej Warhammer: Inwazja, na której dostępne będą nowe materiały oraz wieści.

Przejdź dalej: Warhammer: Inwazja - Wstęp

Źródło: Wydawnictwo Galakta / Informacja własna
Tagi: Wydawnictwo Galakta | Warhammer: Inwazja | Warhamer: Invasion


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Stanik
   
Ocena:
0
Co oznacza sformułowanie "wprowadza nas w annały"?

Rzucamy kamieniami na polski w szkole?
02-06-2010 22:54
Repek
   
Ocena:
0
Dzięki, poprawione.

Pozd.
03-06-2010 00:33
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ale się wysilili z tym filmikiem, niech ich granat. Dodali polskie napisy i zadowoleni z siebie, ze filmik przygotowali do polskiej edycji. Jak tak ma to wyglądać to ja dziękuję Galakcie już w przedbiegach.
Galakta jak zwykle daje obietnice ale z ich wypełnianiem jest już gorzej. Dlatego nie ekscytowałbym się tak. Obiecali Inwazję na początku czerwca, a ma być w drugiej połowie lipca. Midnight miał dostać przynajmniej parę podręczników skończyło się na podstawce. Horror w Arkham i Runebound miały dostawać dodatki dość często aby nadgoni linię zagraniczną, a tutaj kich - raz na rok jeden dodatek.
Z Inwazja będzie podobnie - obiecali, ze na starcie będzie podstawka i pierwszy krąg dodatków + Ulthuan , a teraz mówią iż nie będzie. Z czasem nadgonimy linię powiadają. Więc nie wróżę ani Galakcie ani Inwazji PL dobrej przyszłości.
Ci co mieli kupić już kupili dawno wersję angielską i grają, a Ci co jeszcze się zastanawiają mocno się zawiodą (chociażby tłumaczeniem nazw).
Osobiście jestem fanem Warhammer: Invasion ale nigdy ale to przenigdy bym nie skusił się na wersje PL.

Jak to mawia Sauriel: nie ufam tłumaczeniom
a ja dodaje polskim wydawcą też. (zbyt wiele razy zawiedli już polskich fanów Warhammer'a)
03-06-2010 19:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.