» Wieści » Warhammer: Invasion - March of the Damned

Warhammer: Invasion - March of the Damned

17-06-2010 01:09 | Nemomon

Warhammer: Invasion - March of the Damned
Fantasy Flight Games ogłosiło kolejny ekskluzywny dodatek do Warhammer: Invasion. Zaraz po poprzednim Szturmie na Ulthuan, na sklepowe półki trafi March of the Damned. Dodatek, zaprojektowany przez Jamesa Hata, oddaje nam do użytku dwie nowe rasy: Jaszczuroludzi prosto z Lustri oraz sługi Wampirów, reprezentowane poprzez karty neutralne. Swój debiut mają również dwa nowe słowa-klucze. Jaszczuroludzie otrzymują Savage, dzięki któremu mogą oni poświęcać swe życia dla ratowania porządku Starego Świata. Z kolei Wampiry, dzięki swej Necromancy, mogą wskrzeszać swe jednostki z grobu i w nieskończoność posyłać ich do walki. Dodatek ma zawierać 165 kart, po trzy kopie każdej spośród 55 nowych kart.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fantasy Flight Games
Tagi: Wydawnictwo Galakta | Warhammer: Inwazja | Warhamer: Invasion | March of the Damned | Marsz Potępionych


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Jedno boli - 55 nowych kart i to głownie neutral. Bez stolic i niczego a będziemy bulić jak za zboże tak w wydaniu ang. jak i pl czyli pewnie około 100zł (jeśli nie więcej).
Mi to się nie uśmiecha.
19-06-2010 10:46
Repek
   
Ocena:
0
Taka specyfika LCG. Z drugiej strony za kolekcjonerkę płaciłbyś więcej. Przy takim zestawie - do 200-300 zł jak sądzę, licząc że jedna erka to jeden booster, erki stanowią 1/3 setu, a chcesz mieć komplet. I to jeszcze musiałbyś mieć szczęście lub z kim się wymieniać.

LCG to uczciwy deal. A zrobił się do tego atrakcyjny, bo każda karta jest od razu w 3 egzemplarzach.

Mnie neutrale cieszą - czekałem na undeady. Żałuję tylko, że nie są osobną frakcją.

Pozdrówka
19-06-2010 18:15
Nemomon
   
Ocena:
0
Zgadzam się z Repkiem, to uczciwy deal. Otrzymujesz od razu tyle kart, ile maksymalnie możesz użyć w decku. Nie musisz więc polować na komplet, płacić ciężkiego szmalu za niego, tylko od razu otrzymujesz go w zestawie.

Faktycznie nie ma tutaj nowych kart Stolic i szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, czy kiedyś się pojawią jakieś. Osobiście bym bardzo chciał, aby Skaveny miały swoją własną Stolicę, ale doskonale wiemy, że jej nie otrzymają. Nie widzę więc żadnej nowej strony w świecie Warmłotka, która zasługiwałaby na swój własny komplet kart. Wszystkie nowe rasy będą reprezentowane przez karty neutralne. Ale może to i lepiej. Karty neutralne są dosyć wszechstronne, nie mają kosztu lojalności (który i tak mało znaczy), mogą być użyte w niemalże dowolnym decku. A tutaj dodatkowo otrzymujemy dwa nowe keywordy, które najprawdopodobniej będą rozwijane.

Tak więc set nie prezentuje się aż tak bardzo źle.
19-06-2010 20:23
Repek
   
Ocena:
0
@Nemomon

Ja uważam, że spokojnie można by jeszcze frakcje robić. Skavenów zdecydowano się machnąć neutralnych, ale nie rozumiem, dlaczego umarlaki nie mogły dostać swojej stolicy.

Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. W obecnym układzie sił na razie i tak jest kogo dopakowywać.

Pozdrówka
19-06-2010 22:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.