» Wieści » Veto - Garść informacji przedpremierowych

Veto - Garść informacji przedpremierowych

16-08-2010 23:35 | Maciej 'Zephyel' Kowalski

Veto - Garść informacji przedpremierowych
Michał Zasowski na blogu pisze tak:

"Od ostatniej środy do wczoraj - dnia siódmego nie można odpoczywać, gdy premiera tak blisko! - trwało intensywne pakowanie boosterów. Dzisiaj mieliśmy cały dzień foliowania i przygotowań do wysyłki. Późnym wieczorem odebrałem posegregowane karty okazyjne i od jutra wysyłamy Do Szabel w świat!

Zapraszamy od środy do waszych ulubionych sklepów z Veto, no i oczekujcie też listonoszy z zamówionymi displayami w naszym sklepie on-line!

Prócz tego mam dla Was parę informacji:

* Startery z Do Szabel - mamy już nowe karty więc wszystkie startery, które od jutra będą zamawiane - czy to przez Was indywidualnie czy przez naszych dystrybutorów - będą miały następujący skład boosterów: 2x Do Szabel i 1x Ogniem i Mieczem.

* Nowe karty promocyjne - w związku z pojawieniem się nowego dodatku zapraszam do zerknięcia na zupełnie nową listę kart promocyjnych. Karty do dostania w sklepach będą wysyłane wraz z zamówionymi przez dystrybutorów displayami, a karty marszałkowskie do odpowiednich osób - upominajcie się o te nagrody na turniejach :)

* Nowe naklejki, a wkrótce nowe opakowania - od września będziemy mieli zupełnie inny system pakowania boosterów i tym razem trzeba będzie całkiem zniszczyć opakowanie by dostać się do kart. Tymczasem, by nie opóźniać premiery zakupiliśmy inne naklejki z plombą Veto! Powinny być lepiej przystosowane do ochrony zawartości boostera. Na razie prosimy o cierpliwość, więcej informacji o nowych opakowaniach wkrótce!

* Turnieje premierowe - przyszykowaliśmy specjalną ofertę dla sklepów na turnieje premierowe Do Szabel. O szczegóły pytajcie sprzedawców!"


Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona Veto!
Tagi: Veto | Do Szabel


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.