» Wieści » Turniej w nowym extended w Toruniu

Turniej w nowym extended w Toruniu

13-06-2005 17:46 | Bazyl

Juz w najlblizszą sobotę zapraszamy wszystkich graczy na toruńską reaktywację MTG. Szczegóły znajdziecie w dziale [url=turnieje.php]turnieje[/url].

Komentarze

string(15) ""

~Suchy

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
to zagracie bez przyjezdnych z dalszych miast:P
01-01-1970 01:00
~sosu

Użytkownik niezarejestrowany
    nowy?
Ocena:
0
po pierwsze: jezeli to ma byc sankcjonowany extended to nikt mi nie zabroni uzywania kart od tempesta bo dci nie przewiduje rozgrywania turniejow w nowym extended przed pazdziernikiem wiec jest to normalny extended.
Po drugie: gdzie wam sie tak spieszy zeby grac jz nowy ext? po to jest jeszcze te kilka miesicy zeby grac jeszcze tamtymi starszymi kartami. Uwazam to za niezly bezsens. Jak chcecie nowych edycji to zorganizujcie t2 bo nowy ext w tej chwili nie jest legalny i chyba to wszystko ma ogolnie polegac na umowie, ktora formalna nie jest i nie ma podstaw w przepisach aby niedopuscic gracza z kartami od tempesta. jest jeszczce 3 kwestia. jak juz nowy to z saviorsami obowiazkowo Karty juz sa i pozniej tez juz beda wiec troszke to wszystko nielogiczne
01-01-1970 01:00
~Maraxus_PL

Użytkownik niezarejestrowany
    response
Ocena:
0
Po pierwsze: Saviors obowiązuje na turniejach od 20 czerwca, wiec nie można grać kartami z tego dodatku 18 czerwca. Organizatorzy planowali możliwość grania kartami z SoK ale przepisy w tym przypadku nie mogą być zmienione.
Po drugie: ile można grać w starym extended? w Bydgoszczy cały czas odbywały się turnieje w starym ext i delikatnie mówiąc robiło się nudno. Organizowanie t2 mija się z celem, zbyt mało graczy wzięło by udział ze względu na brak kart, blok Kamigawy w ogóle odpada. Nowy extended jest formatem, w którym potencjalnie weźmie udział najwięcej osób. Wiele osób nie zagra w starym ext z uwagi na niedostępność kart.
Po trzecie: ze strony prawnej wygląda to tak, że formatem jest extended, ale każdy uczestnik decydując się na start powinien zdawać sobie sprawę że nie będzie można używać kart sprzed inwazji. To jest rodzaj umowy, do której nie musisz przystąpić, ale jeśli się na to zdecydujesz to musisz zaakceptować jej warunki.
01-01-1970 01:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.