» Wieści » Szefowa Wizards of the Coast odchodzi

Szefowa Wizards of the Coast odchodzi

|

Szefowa Wizards of the Coast odchodzi

Korporacja Hasbro poinformowała o ustąpieniu Cynthii Williams ze stanowiska szefowej wydawnictwa Wizards of the Coast.

Według oficjalnego komunikatu rezygnacja wejdzie w życie 26 kwietnia, a firma aktualnie jest na etapie aktywnego poszukiwania następcy.

Cynthia Williams objęła stanowisko w 2022 roku (zastępując Chrisa Cocksa), a wcześniej pracowała między innymi w Microsofcie, gdzie odpowiadała za ekosystemy gier.

Źródło: Hasbro
Tagi: Cynthia Williams | Hasbro | Wizards of the Coast


Czytaj również

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1

Wróble ćwierkają, że firma szuka następcy w pierwszej kolejności we własnych szeregach - zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale trzymam kciuki, żeby nie odbiło się negatywnie na nowej edycji dedeków.

18-04-2024 19:29
Valefar
   
Ocena:
0

@AdamWaskiewicz Na tym etapie, kilka miesięcy przed premierą, nowa edycja powinna być już skończona i niewiele jej powinno zagrozić w jakimś dosłownym znaczeniu. Choć może jestem przesadnym optymistą gdy idzie o racjonalność opracowywania produktu w WotC :)

19-04-2024 18:05
Radnon
   
Ocena:
0

@Valefar

Biorąc pod uwagę, że premiera jest zaplanowana dopiero na jesień (a Księga Potworów w ogóle ma wyjść w lutym przyszłego roku) odnoszę wrażenie, że nie wszystko w kwestii One D&D jest jeszcze zaklepane i odejście szefowej może być z tym związane. Oczywiście może być to też efekt jakiś korporacyjnych, zakulisowych gier albo faktycznie postanowiła szukać nowych opcji kariery.

20-04-2024 20:52

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.