» Wieści » Sporo wieści o Warhammer: Inwazja od Galakty

Sporo wieści o Warhammer: Inwazja od Galakty

18-06-2010 18:37 | Nemomon

Sporo wieści o Warhammer: Inwazja od Galakty
Wydawnictwo Galakta uruchomiło stronę poświęconą Warhammerowi Inwazji. Możemy na niej znaleźć szereg niepublikowanych wcześniej informacji dotyczących tej gry karcianej. Możemy zapoznać się z nazwami oraz okładkami do najbliższych dodatków. I tak, Cykl Spaczenia:
  • Skaveńska Zaraza
  • Ścieżka Zeloty
  • Kieł i Szpon
  • Taniec Mistrza Śmierci
  • Kroniki Spaczenia
  • Mistyczny Ogień
Cykl Wrogów:
  • Zguba Derricksburga
  • Upadek Karak Grimaz
  • Kuźnia Ciszy
Na stronie możemy także dowiedzieć się wielu szczegółów dotyczących dwóch samodzielnych dodatków: Szturm na Ulthuan oraz niedawno ogłoszonego przez Fantasy Flight Games: Marsz Potępionych. Na stronie głównej Wydawnictwa Galakta są także dwa odnośniki. Pierwszym z nich jest link do najnowszego, drugiego już, filmu prezentującego grę pod tytułem Warhammer: Inwazja - Plansza Stolicy. Drugim odnośnikiem jest najnowszy wpis na forum Wydawnictwa Galakta dotyczący cyklu Karta Tygodnia. Odnośniki będą aktualizowane regularnie.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydawnictwo Galakta
Tagi: Wydawnictwo Galakta | Warhammer: Invasion | Warhammer: Inwazja


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Kobalt

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Galakta rusza pełną parą tylko czy im się uda - to tylko czas pokarze. Osobiście, tak jak wielu, którzy wcześniej już kupili wersję ang nie przerzucę się na pl. Wyszłoby mnie za drogo, a poza tym mieszać kart nie zamierzam. Więc obie wersje na pewno przez jakiś czas będą koegzystować razem na rynku ale dłuższa przyszłość wróżę wersji ang.
Powód jest prosty, boje się iż W:I PL podzieli los Runebound'a, Horror w Arkham czy Midnight tegoż wydawnictwa. Może się mylę oczywiście, zobaczymy jak zostanie przyjęta na rynku.

PS.Pierwsze tygodniu boomu się nie liczą tylko późniejsza sprzedaż. W przedsprzedaży schodzi najwięcej egzemplarzy, a potem najczęściej jest zastój. A z karcianek w Polsce najbardziej rozpowszechniony był i jest nadal Magic. Natomiast fandom Warhammerowy raczej inwestuje w fabularne i bitweniaki niż w karcianki. Chociaż znam paru zapaleńców, w tym siebie, którzy kupują Warhammer'a nałogowo i w hurtowych ilościach niezależnie od tego co to za tytuł. ;p

PS2. Z niecierpliwością czekam na wyniki i zobaczę czy Inwazja w PL się przyjmie.
19-06-2010 10:56
~Robert z Poznania

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zgadzam się z Tobą Kobalt i przyznaję iż najlepiej sprzedają się podstawki, potem jest raczej kiepsko. A nie każdego będzie stać na booster/battle pack za 40 zł. O ile podstawka jeszcze może się dobrze przyjąć, a tak potem może podzielić los wspomnianych tytułów.
Wśród moich znajomych grających w Inwazje nikt nie zamierza jej kupić ale my nie jesteśmy tym targetem. My skusiliśmy się już na ang. i będziemy wspierać wersję ang.
A jeśli chodzi o zapaleńców to myślę, że większość już dawno kupiła oryginał od FFG i na pl nawet nie zwrócą uwagi. Powodem jest brak zaufania w obietnice polskiego wydawcy i posiadanie już swoich talii w wersji angielskiej. Ale to tylko moje zdanie i moich znajomych.
19-06-2010 11:03

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.