» Wieści » Plany wydawnicze Galakty na III kwartał

Plany wydawnicze Galakty na III kwartał

24-06-2022 15:41 | Aesthevizzt

Plany wydawnicze Galakty na III kwartał

Wydawnictwo Galakta poinformowało o nowościach wydawniczych, których premiery zaplanowało na III kwartał tego roku i nie wykluczyło, że w międzyczasie mogą pojawić się jeszcze inne tytuły.

 

Oltree

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Kooperacyjna gra przygodowa, w której gracze wcielają się w Zwiadowców – dzielnych strażników i zarządców jednej z dawnych satrapii Cesarstwa. Fabuła opiera się na scenariuszach zwanych Kronikami, stawiających przed najróżniejsze wyzwania. Gracze będą musieli rozbudowywać swoją Twierdzę, radzić sobie z problemami trapiącymi okoliczne społeczności, a zarazem realizować cele narzucone przez przełożonych ze stolicy.

 

Dzikie Serengeti

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Nietypowa gra o kręceniu filmu dokumentalnego, podczas której gracze będą mogli odkryć dziką przyrodę i utrwalić ją na wyjątkowych kadrach, aby stworzyć najlepszy film dokumentalny w historii.

 

Talisman: Kingdom Hearts

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Ciemność zaatakowała liczne Światy i to w rękach najodważniejszych serc leży ostatnia szansa na ocalenie wspólnej harmonii. Gracze będą mogli wcielić się w rolę Sory, Kairi, Riku, Króla Mickey’ego, Donalda, Goofy’ego lub innego bohatera i odwiedzić miejsca znane ze świata Kingdom Hearts, aby odnaleźć potężne Kluczostrza.

 

Zatoka Kupców z dodatkami Oberżysta, Hodowca smoków, Wyrocznia oraz Sekretna skrytka

Podczas rozgrywki każdy z graczy wcieli się w innego kupca ze świata fantasy, prowadzącego własny, wyjątkowy sklepik. Kupcy starają się sprzedać swoje towary podróżnikom przybyłym na trzy pomosty Zatoki, pełniące rolę najznakomitszych placów handlowych w całych Pięciu Krainach.

 

Nidavellir: Thingvellir

Ten dodatek wprowadza do nowe karty Bohaterów, karty Najemników (potężnych przedstawicieli dwóch profesji) i posiadające unikatowe zdolności karty Artefaktów. Wszystko to przekłada się na jeszcze liczniejsze i bardziej zróżnicowane strategie do obrania i większy nacisk na odpowiednie wykorzystanie systemu ulepszania monet.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil wydawcy
Tagi: Galakta | Oltree | Dzikie Serengeti | Talisman: Kingdom Hearts | Zatoka Kupców | Nidavellir: Thingvellir


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.