» Wieści » Nowe słowa-klucze Marszu Potępionych

Nowe słowa-klucze Marszu Potępionych

26-06-2010 14:42 | Nemomon

Nowe słowa-klucze Marszu Potępionych
Wydawnictwo Galakta zaprezentowało dwie nowe karty z nadchodzącego, ekskluzywnego dodatku do gry karcianej Warhammer: Inwazja Marsz Potępionych. Karty te na swój sposób są szczególne, prezentują bowiem dwa, nigdzie wcześniej niepublikowane, nowe słowa-klucze: Dzikość oraz Nekromancję.
Źródło: Wydawnictwo Galakta
Tagi: Warhamer: Invasion | Warhammer: Inwazja | Wydawnictwo Galakta | Marsz Potępionych | March of the Damned


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Fantazja

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Galakta się rozpędziła tylko czy wyrobi i biznes się opłaci? Ciekawa jestem rozwoju sytuacji, tym bardziej iż listę tytułów coraz bardziej wydłużają, a FFG do tanich nie należy.
Obawiam się iż może to wpędzić wydawce w tarapaty, bo w Polsce bezrobocie rośnie. Coraz mniej ludzi ma kasę i jak wiadomo gry są ostatnia rzeczą na jaką wydaje się pieniądze. Wiem z własnego doświadczenia - jeszcze nie tak dawno mogłam pozwolić sobie na kupno gier, a od jakiś 6 miesięcy nic nie kupuję. Koledzy w liceum też mówią iż ich rodziców nie stać na sponsorowanie gier. A przecież my, dzieciaki, jesteśmy największymi odbiorcami waszych tytułów. Tu nie są Stany gdzie ten biznes hula na całego (reklamy, imprezy, przeceny, dema i centra gier planszowych/karcianych). Hmm, może się okazać iż dostaniemy nowe tytuły, a potem wydawnictwo nie wyrobi jak wielu innych wydawców na naszym rynku. Najbardziej przykre będzie tylko to iz jak zwykle wtedy najbardziej poszkodowani będą fani.


PS. Czy to nie trochę dużo aby wydawać dwa dodatki Deluxe do Warhammer:Invasion w tym samym czasie? Kto to kupi?

PS2. Uważam iż Galakta robi błąd nie koncentrując się na sprawdzonych tytułach i nie kontynuując linii wydawniczych takich hitów jak Horror w Arkham czy Runebound. Ja już wiem iż nie kupię wielu z tych nowych gier.
27-06-2010 13:04
~Zani

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zgadzam się trochę z Fantazją. Galakta trochę wtapia takimi dużymi planami. Poza tym już przekłada zapowiedziane tytuły na czas nieokreślony (np. Middle Earth Quest). Więc bardzo możliwe iż wszystko skończy się tak jak zwykle czyli robieniem smaka. Potem napaleni fani zainwestują już w wersje angielskie, a Galakta powie, że im się gry nie sprzedają. W ten cudowny sposób dostaniemy podstawki do wielu tytułów, a jak będziemy chcieli rozszerzenia to będziemy musieli kupować sobie dodatki angielskie.
Tak załatwiłem sie z Runebound'em przez nich wydanym, z Horror w Arkham (która rozwija się tak prędko, ze chyba przed 50 nie skompletuję całej serii w PL). Tylko Talisman:Magia I Miecz jakoś w miarę jest na bieżąco.
27-06-2010 13:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.