» Wieści » Nowe gry od Naszej Księgarni

Nowe gry od Naszej Księgarni

11-01-2019 22:16 | Marcin 'Karriari' Martyniuk

Nowe gry od Naszej Księgarni

Nasza Księgarnia podzieliła się pierwszymi planami wydawniczymi na bieżący rok, wśród których, obok sztandarowych dla oficyny gier rodzinnych, znalazł się także tytuł przeznaczony dla dorosłych graczy. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzianym grami.

Inf. prasowa:

Na początku lutego do sklepów trafi Gra pozorów – emocjonująca gra oparta na psychologicznym efekcie Stroopa. Kolejne tytuły pojawią się w marcu: świetna karcianka kooperacyjna, czyli Wszystko albo nic, najlepsza gra dziecięca 2018 roku – Lisek urwisek, Nigdy w życiu!, czyli imprezówka zdecydowanie dla dorosłych i najsłodsza gra w naszej ofercie o przewrotnym tytule Niezłe ciacho.

Gra pozorów

Wszyscy gracie równocześnie! Staracie się jak najszybciej wyłożyć na stół wszystkie swoje karty. Aby wygrać, musicie wykazać się spostrzegawczością i szybkością! Gra opiera się na efekcie Johna Ridleya Stroopa, psychologa, który odkrył, że czasami "Nie wszystko jest takie, jakie się wydaje!".


Wiek: 8-108 lat 
Liczba graczy: 2-4
Cena: 39,90 zł

 

 

 

Lisek urwisek

Gra kooperacyjna, w której dzieci wspólnie starają się rozwiązać zagadkę. Lisek urwisek zakradł się do wiejskiej chatki i zabrał ciasto. Gracze wcielają się w role detektywów. Wykorzystując wskazówki zdobyte podczas rozgrywki, wspólnie starają się odnaleźć liska urwiska, zanim ukryje się w norce. Inne zdobyte nagrody: Najlepsza Gra Rodzinna (2017, USA), Najlepsza Zabawka (2017, USA), Najlepsza Gra Dziecięca – rekomendacja (2017, Niemcy), Nagroda Young Einsteins (2017, USA).

Wiek: 5-105 lat
Liczba graczy: 2-4
Cena: 74,90 zł

 

 

 

Niezłe ciacho

Fabryka ciastek produkuje pyszne pączki, eklerki i innego rodzaju łakocie. Następnie dostarcza je do kilku cukierni. Macie ochotę na pyszne ciacho? Wystarczy udać się do cukierni, w której znajduje się upatrzony przez Was smakołyk. Nie jest to jednak takie proste. Jeśli dwóch lub więcej graczy pójdzie do tej samej cukierni, żaden z nich nie zdobędzie ciastka! Planujcie więc, które cukiernie będziecie odwiedzać, negocjujcie z innymi graczami i zdobywajcie najlepsze przysmaki. Uwaga! Gra zawiera dodatek w postaci dwóch kart: pączek zombie i… bekon! Nagrody i nominacje: Najlepsza Gra Imprezowa – nominacja Golden Geek (2017, USA), Najlepsza gra karciana – nominacja (2017, USA), Najlepsza zabawka (USA), Najlepsza Zabawka – finalista (2017, USA), Wybór rodziców (2017, USA).

Wiek: 8-108 lat
Liczba graczy: 2-6
Cena: 49,90 zł

 

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Nigdy w życiu!

Czy przyznałbyś się policjantowi, że zabiłeś nudę? Czy mógłbyś podkładać głos do filmu erotycznego? Czy poprosiłbyś osoby, z którymi dawno nie rozmawiałeś o opuszczenie Twojego profilu na Facebooku? Waszym zadaniem jest udzielanie odpowiedzi na pytania, czy bylibyście w stanie zrobić rzeczy podane na kartach. To jednak nie wszystko – musicie również obstawiać, ilu z graczy byłoby w stanie zrobić te rzeczy! Za swoje odpowiedzi zdobywacie punkty. Uwaga! Gra dla dorosłych graczy.


Wiek: 18-118 lat
Liczba graczy: 2-6
Cena: 49,90 zł

 

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Wszystko albo nic

Gra kooperacyjna, w której macie wspólny cel. Jeśli go zrealizujecie, odniesiecie wspólne zwycięstwo. W innym przypadku wspólnie przegracie. Podczas gry będziecie wykładać na stół karty o odpowiednich wartościach i kolorach. Celem ich wykładania jest spełnienie warunków opisanych na kartach zadań. Wygracie, jeśli uda się Wam wykonać wszystkie zadania. Zadania wydają się proste, ale wcale nie będzie łatwo je wykonać. Podczas gry obowiązuje zakaz komunikowania się na temat kolorów i wartości posiadanych przez Was kart! Utrudni Wam to wykonanie zadań, ale dostarczy też dodatkowych emocji. Powodzenia!


Wiek: 8-108 lat
Liczba graczy: 2-4
Cena: 49,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Inf. prasowa
Tagi: Nasza Księgarnia | Gra pozorów | Wszystko albo nic | Nigdy w życiu! | Lisek urwisek | Niezłe ciacho


Czytaj również

Niezłe ciacho
Ze słodyczy to tylko bekon
- recenzja
Labirynty: Minotaur
Labirynty, labirynty, jak uciec z nich?
- recenzja
Koty
Spokojny koci sen
- recenzja
Ekosystem
Wielka gra dla małych i dużych
- recenzja
Sen – edycja jubileuszowa
Nowy, piękny sen
- recenzja
Draftozaur
Niby dinozaury ale prawie jak cuda!
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.