» Wieści » Nazwa kolejnego bloku

Nazwa kolejnego bloku

|

Pierwszy dodatek w bloku o roboczej nazwie "Control-Alt-Delete" będzie nosił nazwę "Ravnica - City of Guilds" i zostanie wydany 07.10.2005.rnWizardzi przedstawili rysunek tytułowego miasta, oto Ravnica:rn

Komentarze


~Rainhold

Użytkownik niezarejestrowany
    :)
Ocena:
0
Skoro przypisujecie sobie wyższość to prosze. Gdybym powiedzial ile czasu gram to i tak byście nie uwieżyli. Maski to nowość w mojej kolekcji, a gdybym komus ja na plecy zarzucil to nielatwo by mu bylo chodzić :). Nie chodzi jednak o to aby ktoś komuś udowadniał, że jest lepszy. Tylko o dyskusję nad nowym dodatkiem. Każdemu podobają się inne rzeczy, ja po prostu twierdzę, iż tak liczne nawiązania do naszego świata nie świadczą o mnogości dobrych pomysłów. Bo każdy z nas i to za darmo bez łamania sobie głowy może wymyślać światy w konwencjachtego typu. Bierzemy atlas i jedziemy paluchem po mapie.
Na rany Wszechmogącego ludzie odpowiadający za Magica dostają GRUBĄ kasę, więc mogli by sie bardziej postarać.
01-01-1970 01:00
~Swarog

Użytkownik niezarejestrowany
    Fajno
Ocena:
0
Art bardzo ladny, rzeczywiscie pierwsze skojarzenie to MM, ale mnie to nie przeskadza. Jesli chodzi o wtornosc i brak pomyslow, to kazdy blok po Mirrodinie /i wlacznie/ zapowiada sie coraz ciekawiej- nowe abilities, ciekawe fabuly. I przedewszystkim w kolko nie musze ogladac juz elfow- wreszcie grajac limity w kazdym bloku gram cos nowego. Dawniej grajac w MtG przywiazywalem wage tylko do mechaniki, a teraz moge rownierz nacieszyc sie artami, flavourami- teraz dopiero WotC pokazal pazury! Oby tak dalej nowa polityka Wizardow mi sie podoba /nawet nowy design bardziej podoba mi sie niz ten stary/.
01-01-1970 01:00
~stewart

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Piratof...... i kto tu \"kozaczy\" czlowieku? ja zaczynalem grac od tempestu wiec raczej mnie nieciesza twoje slowa przez ktora poczulem sie obrazony moje zdanie po ujrzeniu tej ilustracji zabrzmilo tak jak to napisalem i nie sadze ze \"kozacze\"
01-01-1970 01:00
~MTGadept

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Watman, żyjesz jeszcze? Słyszałem że w Bielu kieeedyś jakieś turnieje T2 organizowałeś nie wiem czy tam mieszkasz dalej jak tak to przyjdź czasem do Gnoma :-)
01-01-1970 01:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.