» Wieści » Nabór do redakcji działu gier karcianych!

Nabór do redakcji działu gier karcianych!

22-03-2010 19:16 | 27383

Nabór do redakcji działu gier karcianych!
W imieniu redakcji Działu Gier Karcianych zapraszam do współpracy wszystkich pasjonatów karcianek kolekcjonerskich. Jeśli lubisz pisać o swoim hobby, dzielić się swoją wiedzą z innymi lub po prostu pociąga Cię praca w zespole pasjonatów - nie wahaj się! Niedługo nasz dział rozszerzy swoją działalność także na gry LCG (przykładowo: Call of Cthulhu, A Game of Thrones lub Warhammer: Invasion). Jeśli grasz w grę tego typu i chciałbyś się dzielić z innymi graczami swoją taktyką, taliami lub po prostu informować o nowościach związanych z karcianką, zapraszamy do kontaktu! Otwartą drogę mają gracze gier karcianych, o których dotychczas nie pisaliśmy lub pisaliśmy mało - to Wy będziecie decydowali o wyglądzie subsystemów Waszych ulubionych karcianek. Czy pion Veto, Yu-Gi-Oh, Pokemonów, Władcy Pierścieni lub innej popularnej gry opierał się będzie na artykułach dotyczących talii, wieściach i nowinkach lub na regularnych raportach z turniejów - to zależy tylko od Was. Jeśli chodzi o pasjonatów Magic: the Gathering, potrzebujemy ludzi do konkretnych zadań:
  • Uzupełnianie kategorii Zwycięskie talie - do pomocy w uzupełnianiu tego działu nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, gdyż dostępne są szablony, wystarczy mieć tylko chęci i odrobinę wolnego czasu.
  • Uzupełnianie kategorii Ciekawe talie - tutaj oprócz czasu i chęci przydałaby się wiedza teoretyczna na temat decków, które typuje się do zamieszczenia, gdyż warto odsiewać ziarno od plew.
  • Wieści - znajomość języka angielskiego to podstawa, jeśli chcesz pomóc nam z zamieszczaniem newsów. Chociaż możliwość przesyłania wieści ma każdy, to osoba zajmująca się tym będzie miała pierwszeństwo, jeśli chodzi o kolejność moderacji oraz pewne bonusy wynikające z pracy w redakcji.
  • Pisanie artykułów - tutaj oprócz chęci i czasu wymagana jest także wiedza teoretyczna. Napisać coś o decku może każdy, ale publikować będziemy tylko artykuły najwyższej jakości. Nie jesteś pewien swoich umiejętności, zarówno pisarskich, jak i teoretycznych? Napisz próbny tekst i wyślij go na podany niżej adres, a odpowiednie osoby z pewnością zajmą się jego oceną.
  • Fabuła - jeśli interesujesz się żywo fabułą Magica i masz przy tym lekkie pióro, to zapraszamy do dzielenia się warstwą fabularną MtG z innymi.
  • Dział Alternatywnych Kart - jeśli masz pomysły na ożywienie działu Alternatywnych Kart, miejsca, w którym gracze mogą zaprezentować swoje marzenia dotyczące nowych kartoników - pisz śmiało. Wystarczy głowa pełna pomysłów oraz chęć i zapał do pracy.
Kontakt: Gadu-Gadu: 7515577 E-Mail: [email protected] Nie zwlekaj, dołącz do naszej ekipy!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Współpraca | Poltergeist


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.