» Wieści » Król Julian - nowość od Phalanx

Król Julian - nowość od Phalanx

30-01-2017 20:45 | Balint 'balint' Lengyel

Król Julian - nowość od Phalanx

Wydawnictwo Phalanx zapowiedziało nowy Króla Juliana, grę opartą na popularnej kreskówce.

Informacja prasowa:

Po sukcesie naszego pierwszego rodzinnego tytułu, czyli gry Pingwiny z Madagaskaru, po raz drugi nawiązaliśmy współpracę z DreamWorks. Tym razem wydaliśmy grę karcianą Niech żyje Król Julian opartą na fabule serialu animowanego, opowiadającego o losach przesympatycznego, ale zapatrzonego w siebie lemura. 

Witajcie na parkiecie wielbiący mnie poddani moi!

Czas rozpocząć wygibuśne gibanko. Impreza to będzie stulecia, więc cieszcie się bardzo z zachwytu. I pląsy, i tany, i wszelka zabawa są odzakazowane! Rozpoczynamy królewski konkurs tańca lemurząt!

Maurice, włączaj bumgraja i zarzuć tłusty bit!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

To kolejna pozycja w naszym portfolio skierowana do rodzin i młodszych graczy. Lekka, zabawna karcianka z prostymi zasadami, które tłumaczy się w jedną minutę!

Gracze wcielają się w role lemurów, które przybyły na imprezę organizowaną przez Króla Juliana i biorą udział w konkursie tańca.Z pomocą swoich wiernych kompanów: Morta i Maurice’a, Julian uczy podstaw dyskotekowych wygibasów.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W grze liczy się zręczność i szybkie oko. Każdy z graczy otrzyma karty, których musi się jak najszybciej pozbyć podczas gry. W tym celu należy rzucać kostkami Instrukcji Tanecznych i jak najszybciej zagrywać karty Tańca pasujące do wyników na kostkach. Gracz, który pierwszy pozbędzie się wszystkich swoich kart, zostanie zwycięzcą.

W pudełku gry znajdują się: 1 plansza Parkietu, 3 unikatowe, drewniane kostki Instrukcji Tanecznych, 54 karty Tańca, Instrukcja.

W środku jest też minidodatek do gry Pingwiny z Madagaskaru: Marlenka.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Król Julian | Pingwiny z Madagaskaru | Phalanx Games


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.