» Wieści » Konkurs na rzetelne artykuły

Konkurs na rzetelne artykuły

19-05-2004 01:14 | Wow

Planujemy w ciągu kilku następnych dni zakończyć konkurs na najlepszy artykuł oraz rozpocząć zupełnie nowy na nowatorskich zasadach z wysokimi nagrodami (około 90 złotych).


Wstępne zasady nowego konkursu:
- będzie trwać około miesiąca
- podamy kilka tematów artykułów
- chętni będą się zglaszać do Wowa na ircu lub GaduGadu i deklarować chęć pisania na jeden z tematów
- komisja wybierze jedną osobę do napisania każdego artykułu i da jej określony czas na skończenie go (jeśli jedna kompetenta osoba zechce napisać 5-6 artykułów to otrzyma wszystkie nagrody)
- jeżeli tekst będzie napisany dobrze, jego autor otrzyma 15zl w towarze (booster Darksteela; w sumie mamy 6 do rozdania).
- podamy większą liczbę tematów, tak więc do wygrania będzie spora ilość boosterów

Czekamy na Wasze opinie. Możecie też podzielić się z nami Swoimi propozycjami artykułów, które być może ktoś dla Was napisze.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

~KeFFir

Użytkownik niezarejestrowany
    ehh
Ocena:
0
dobra dajcie juz spokoj bo jak zwykle konczy sie na sporach na dobrze od dawna znany temat (w domysle) nie czas ani miejsce aby sobie cos udowadniac Kazdy wybiera to co mu odpowiada i zaspokaja potrzeby konkurencja zawsze bedzie ale po co ja zamieniac w \"wojne\" :P a do wyrazania wlasnego zdania kazdy ma prawo
01-01-1970 01:00
~alien

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Nie przesadzaj, aż tak bardzo cie wqrwiam? Wydaje mi się że aż tak często tu nie zaglądam, na Waszym forum mam zaledwie 11 postów, a Wasz admin ponad 100. Większość z nich jest upierdliwych, ale nigdy mu nie powiedziałem, że mnie wqrwia i żeby poszedl zajmowac sie swoją stroną.
Rozumiem, że jest to Twoje prywatne zdanie, a nie Redakcji PG.
01-01-1970 01:00
~Delta

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
\"Jak by na to nie patrzec, to wydaje mi się, że jednak musicie udowadniac, inaczej za pare miesięcy wszyscy by zapomnieli o poltku.\" Mógłbym się przypieprzyć ale nie zamierzam, bo to, że ludzie są przywiązani do czegoś chyba udowodnił szum jaki został podniesiony po dziwnym wstrzymaniu pracy k20 kilka tygodni temu przez jego użytkoników (punkt dla mnie?). Nie martw sie alien nas też opieprzano kiedy mieliśmy pady serwera - to chyba dowodzi, że ludziom zależy na jednej i na drugiej stronie...
Co do konkursu - czytełem regulamin tego z k20 i wydaje mi sie ciekawsze dostanie 50zl (z mniejszym prawdopodobnieństwem) niż 15zł za jeden artykuł (z większym prawdopodobieństwem), do tego jeszcze w formie boostera...
01-01-1970 01:00
~Wow

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Na razie myslimy o taliach w T2 z fifth dawn oraz opisie draftowania MDF (artykuly bardzo przydatne przed Mistrzostwami Polski, ale nie tylko, jesli bylyby napisane przez kogos naprawde dobrego).
01-01-1970 01:00
~Eld

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Jak to jest z tymi nagrodami ? Każdy za swój artykuł ma dostać 15zł i co dalej ? Najlepszy wygra coś dodatkowo czy tak po prostu 15zł dla wszystkich i narazie
01-01-1970 01:00
~Wow

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Kazdy albo kilka osob, za kazdy artykul 15zl czyli mozna uzbierac 90zl, satysfakcje, podziw czytlenikow... ;)
01-01-1970 01:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.