» Wieści » Karty stolic do Warhammera: Inwazji

Karty stolic do Warhammera: Inwazji

10-07-2010 21:48 | Nemomon

Karty stolic do Warhammera: Inwazji
Na forum wydawnictwa Galakta zaprezentowane zostały wszystkie karty stolic do gry Warhammer: Inwazja.
Źródło: Wydawnictwo Galakta
Tagi: Warhamer: Invasion | Warhammer: Inwazja | Wydawnictwo Galakta


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~zero_signal

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
" MISJA : Losujesz jedną kartę za każdy symbol siły" ? IMHO trochę niefortunne tłumaczenie... Nie można było zastosować wyrażenia "Dobierasz" / "Dociągasz", ew. "Pobierasz" ? Wiem, że marudzę i doświadczonym graczom to nie robi różnicy, ale nowych może na początku wprowadzać błąd - jakby "Draw" = "Wylosuj"...
11-07-2010 10:31
Nemomon
   
Ocena:
0
~www

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zgadzam się z Fuckiem:
przez Galaktę i ich wydanie pl spóźniają się dodatki ang do polskich sklepów. W tym momencie pl ma u mnie wielgachna krechę i tak jak co niektórzy będę ja bojkotował. Póki taki stan rzeczy będzie miał miejsce.
PL jak chce to niech sobie wychodzi ale niechaj przez to nie będą wyhamowywane dodatki ang w sklepach aby pl sie sprzedawały.
16-07-2010 21:32
malakh
    Usnięcie komentarza
Ocena:
0
Drogi niezalogowany na F

Usunąłem Twój komentarz:
Teraz wkurza mnie już edycja Pl, przez nią sklepy zwlekają ze sprowadzeniem dodatków w wersji ang. Bedą dostępne dopiero gdy wyjdzie wersja pl, a battle pack ang do Kręgu Wrogów byłby już dostepny.
Mam nadzieję, że ta edycja pl to niewypał i upadnie.


Regulamin wyraźnie zabrania:

"Używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe bądź obraźliwe - także w formie wygwiazdkowanej czy wykropkowanej. Wszystko da się powiedzieć bez tego typu określeń."

Także w podpisach.

Na przyszłość proszę podpisywać się inaczej.
16-07-2010 21:59
~zero_signal

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ja pomimo posiadania podstawki i 6 dodatków w wersji anglojęzycznej zamówiłem przed premierą wersję polską. Dlaczego? Uważam, że wspierając edycję PL jest duża szansa na to, że jej wydawca poważnie zaangażuje się w organizację turniejów i promocję gry. Jeśli chodzi o przekład, to pozostawia on trochę do życzenia, ale taka już specyfika świata WH - nie da się wszystkiego przełożyć na język polski tak, aby wszyscy byli w 100% zadowoleni. Zauważcie, że u naszych sąsiadów z zachodu od lat wychodzą wersje gier zlokalizowane - w j. niemieckim, włoskim, hiszpańskim. Czy nasz język jest gorszy? Nie, problem tkwi jedynie w jakości lokalizacji. Pomimo, że sam wybieram często oryginalne wydania, lubię też sięgać po wersje polskie. Grając w takie gry komputerowe jak np. Baldur's Gate różnicy w jakości naprawdę nie widać. Ci, co grali kiedyś w "Magię i Miecz" Sfery, nie zastanawiali się nad jakością przekładu, bo można było kupić wyłącznie polską wersję. Nikomu terminologia nie przeszkadzała. Nie rozumiem trendu spychania języka polskiego na drugi plan.
16-07-2010 23:24
~Wania

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Myślę, że j. polski jest spychany przez graczy na dalszy plan ponieważ często tłumacze nie staja na wysokości zadania.
Co do PL - ja głośno mówię nie kupię. Nie potrzebuje jeszcze jednej podstawki, a turnieje w moim mieście były i są odkąd Invasion jest w sprzedaży.
Niestety ale muszę zgodzić się z ludźmi bojkotującymi - póki przez wydanie Galakty będą opóźniać się wystawki i dostępność dodatków angielskich (bo transport czeka na pl), to będę jej przeciwny.
The Burning of Derricksburg byłoby już dawno w sprzedaży gdyby nie fakt czekania w sklepach na pl. najwidoczniej wszyscy jasno widzą iż jak dodatki ang będą szybciej na półkach to pl się nie będą sprzedawać.
17-07-2010 09:15
~Kaio Raul

Użytkownik niezarejestrowany
    ??
Ocena:
0
Mam pytanie. Na jakiej stronie mogę znaleźć skład (jakie są karty) w jakim dodatku?

Napisze ktoś adres??
25-10-2010 18:18
~dag

Użytkownik niezarejestrowany

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.