» Wieści » Karta promocyjna do Crystalicum KGK

Karta promocyjna do Crystalicum KGK

05-12-2010 09:31 | Szkielko

Karta promocyjna do Crystalicum KGK
Znana jest już pierwsza karta promocyjna do drugiej edycji Crystalicum KGK.

Wystawiając ją jako wydarzenie, możemy pokrzyżować szyki przeciwnikowi, albo, jeśli jego strategia okaże się lepsza, pogrążyć swoją gwiezdną flotę w Pustce. Karta użyta jako akcja pozwoli nam dociągnąć inną dowolną kartę z Talii Przeznaczenia.
Tagi: Crystalicum KGK | Crystalicum


Czytaj również

Komentarze


~MWC

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Zauważyłem, że nikt tu jakoś nie komentuje kart do Crystalicum. Nic mi nie wiadomo o żadnej zmowie, zakładam więc, że jak i mnie poprzednio, nikomu nie chciało się nawet wklepać tych stu znaków, ale - czy tylko mi wydaje się, że te karty są OKROPNIE brzydkie? Gry nie oceniam, bo nie grałem, ale z początku myślałem wręcz, że prezentowane karty to coś w rodzaju wstępnych zamienników, zajawek do beta-testów - ale one naprawdę są tak strasznie brzydkie. Wielkie plamy koloru, niezbyt ładne same w sobie, do tego szczątkowe ozdobniki i nieintuicyjne oznaczenia rodem z najbardziej prymitywnych programów graficznych - czy to naprawdę ma tak wyglądać? Ta estetyka raczej nie zachęci graczy.
05-12-2010 16:09
~blazius

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Karty jak karty, pewnie są różne. Gorzej że o samej grze niewiele wiadomo. Brak recenzji.
06-12-2010 18:07
Bnk
   
Ocena:
0
Faktem jest ze recenzja by się przydała.
06-12-2010 23:49
Repek
   
Ocena:
0
Będzie. :)
07-12-2010 03:17
~Nitras

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Co do Crystalicum to pierwsza edycja była nie do końca udana, i widać ze wydawnictwo uczy się na błędach sporo grafik zostało poprawionych, a karcianka ma swój własny styl, który mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Dużym plusem Crystalicum jest bardzo intrygująca i ciekawa otoczka fabularna dzięki, której Crystalicum jest tak interesujące.
11-12-2010 14:20

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.