» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » Grand Prix Washington D.C.

Grand Prix Washington D.C.


wersja do druku
Autor:
1. Brad Nelson - UW Control
2 Arid Mesa
4 Celestial Colonnade
4 Glacial Fortress
7 Island
5 Plains
2 Sejiri Refuge
2 Tectonic Edge
4 Baneslayer Angel
4 Wall of Omens
3 Day of Judgment
2 Elspeth, Knight-Errant
2 Everflowing Chalice
2 Gideon Jura
3 Jace, the Mind Sculptor
1 Martial Coup
2 Mind Spring
3 Oblivion Ring
4 Path to Exile
4 Spreading Seas

Sideboard
2 Celestial Purge
1 Elspeth, Knight-Errant
1 Jace Beleren
3 Kor Firewalker
1 Kor Sanctifiers
1 Martial Coup
4 Negate
1 Oblivion Ring
1 Sphinx of Lost Truths

2.Owen Turtenwald - Jund
4 Dragonskull Summit
3 Forest
1 Lavaclaw Reaches
3 Mountain
4 Raging Ravine
4 Savage Lands
3 Swamp
4 Verdant Catacombs
4 Bloodbraid Elf
1 Broodmate Dragon
4 Putrid Leech
1 Siege-Gang Commander
4 Sprouting Thrinax
4 Bituminous Blast
4 Blightning
4 Lightning Bolt
4 Maelstrom Pulse
2 Sarkhan the Mad
2 Terminate

Sideboard
2 Doom Blade
4 Duress
4 Goblin Ruinblaster
1 Malakir Bloodwitch
2 Prophetic Prism
2 Pyroclasm

3-4. Kyle Boggemes - UW Control
2 Arid Mesa
4 Celestial Colonnade
1 Evolving Wilds
4 Glacial Fortress
5 Island
5 Plains
1 Scalding Tarn
3 Tectonic Edge
3 Baneslayer Angel
4 Wall of Omens
2 Day of Judgment
1 Deprive
1 Divination
2 Elspeth, Knight-Errant
3 Everflowing Chalice
2 Gideon Jura
3 Jace, the Mind Sculptor
2 Martial Coup
2 Mind Spring
2 Oblivion Ring
4 Path to Exile
4 Spreading Seas

Sideboard
1 Day of Judgment
1 Essence Scatter
3 Flashfreeze
1 Jace Beleren
2 Kor Firewalker
1 Kor Sanctifiers
4 Negate
2 Oblivion Ring


3-4. Joshua Wagner - Jund
1 Dragonskull Summit
3 Forest
3 Lavaclaw Reaches
3 Mountain
4 Raging Ravine
1 Rootbound Crag
4 Savage Lands
3 Swamp
4 Verdant Catacombs
4 Bloodbraid Elf
2 Broodmate Dragon
4 Putrid Leech
2 Siege-Gang Commander
4 Sprouting Thrinax
1 Thornling
4 Blightning
4 Lightning Bolt
4 Maelstrom Pulse
1 Sarkhan the Mad
4 Terminate

Sideboard
2 Deathmark
3 Goblin Ruinblaster
3 Malakir Bloodwitch
4 Pithing Needle
3 Royal Assassin

5-8. Bradley Carpenter - Lotus Jund
2 Dragonskull Summit
3 Forest
3 Mountain
4 Raging Ravine
2 Rootbound Crag
4 Savage Lands
1 Scalding Tarn
3 Swamp
4 Verdant Catacombs
4 Bloodbraid Elf
1 Borderland Ranger
4 Hell's Thunder
4 Lotus Cobra
4 Putrid Leech
2 Siege-Gang Commander
4 Sprouting Thrinax
4 Vengevine
4 Maelstrom Pulse
3 Sarkhan the Mad

Sideboard
4 Blightning
4 Consuming Vapors
3 Cunning Sparkmage
2 Forked Bolt
2 Terminate

5-8. Carlos Romao - UWR Planeswalkers
3 Arid Mesa
4 Celestial Colonnade
4 Glacial Fortress
4 Island
1 Mountain
5 Plains
3 Scalding Tarn
2 Tectonic Edge
4 Wall of Omens
3 Ajani Vengeant
3 Day of Judgment
3 Elspeth, Knight-Errant
3 Gideon Jura
3 Jace Beleren
3 Jace, the Mind Sculptor
2 Martial Coup
3 Oblivion Ring
3 Path to Exile
4 Spreading Seas

Sideboard
3 Celestial Purge
2 Flashfreeze
4 Kor Firewalker
4 Negate
2 Wall of Denial

5-8. Michael Stanfar - UWR Planeswalkers
3 Arid Mesa
4 Celestial Colonnade
4 Glacial Fortress
4 Island
1 Mountain
5 Plains
3 Scalding Tarn
2 Tectonic Edge
2 Sea Gate Oracle
4 Wall of Omens
3 Ajani Vengeant
2 Day of Judgment
3 Elspeth, Knight-Errant
3 Gideon Jura
3 Jace, the Mind Sculptor
1 Luminarch Ascension
2 Martial Coup
1 Mind Spring
3 Oblivion Ring
3 Path to Exile
4 Spreading Seas

Sideboard
1 Day of Judgment
2 Flashfreeze
3 Kor Firewalker
2 Meddling Mage
4 Negate
1 Path to Exile
2 Sphinx of Jwar Isle

5-8. Brett Blackman - Consprinction Mythic
4 Celestial Colonnade
4 Forest
2 Island
4 Misty Rainforest
2 Plains
2 Sejiri Steppe
1 Stirring Wildwood
2 Sunpetal Grove
4 Verdant Catacombs
4 Baneslayer Angel
4 Birds of Paradise
4 Dauntless Escort
4 Knight of the Reliquary
4 Lotus Cobra
4 Noble Hierarch
4 Sovereigns of Lost Alara
2 Eldrazi Conscription
2 Gideon Jura
3 Jace, the Mind Sculptor

Sideboard
3 Kor Firewalker
4 Negate
2 Oblivion Ring
2 Path to Exile
2 Qasali Pridemage
2 Sphinx of Jwar Isle
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.