» Wieści » Film M:tG

Film M:tG

|

Film M:tG
Koncern Hasbro, który jest właścicielem wydawcy gry Magic: the Gathering, sprzedał prawa do jej ekranizacji firmie Universal Pictures. Ponieważ żaden gigant filmowy nie kupuje takich praw dla zabawy, można śmiało powiedzieć, że zobaczymy świat gry na dużym ekranie.

Koncern Universal Pictures kupił prawa również do innych gier. Przykładem jest Monopoly, od której w 2010 roku ma się rozpocząć seria ekranizacji gier.

Wszystkich fanów M:tG prosimy o wypowiadanie się w tej sprawie. Czy to dobry pomysł? Czego się spodziewacie po tym filmie? Jaki wątek fabularny związany ze światem gry chcielibyście zobaczyć na ekranie?
Źródło: Informacja własna
Tagi: ekranizacje | film M:TG | universal pictures


Czytaj również

Komentarze


Czesław
   
Ocena:
0
pewnie najpierw zrobią to tak ogólnie a potem będą robić następne części
29-05-2008 23:19
~Cabal

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Film powinien miec klimat gry, nie jak potter czy Narnia bo to dla dzieci... shitt i tyle. potrzeba czegoś agresywnego :P z ciekawa fabula zarazem hmm taka lepsza wersja Ogniem i mieczem ;)
04-06-2008 07:30
~MacBru

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Moim zdaniem na film najbardziej nadaje się historia odysei i Onslaught. Z Kamahla zrobili by bohatera romantycznego, który przechodzi wewnętrzną przemianę próbując uratować siostrę. Wszystko na tle mrocznego miasta i okrutnych Cabli i pojedynków na arenie. Do tego piękne lasy Krosan. Wątek straconej miłości i ślepej zemsty Ixidora. A Akrome może zagrać Angelina Jolie.
To się nadaje na film:p
06-06-2008 09:34
dareush
   
Ocena:
0
to poszedł
06-06-2008 14:28

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.