» Wieści » Dyskwalifikacje w pierwszej lidze

Dyskwalifikacje w pierwszej lidze

07-06-2005 21:53 | Administracja

Z uwagi na przyłapanie czterech graczy na łamaniu jednego z kluczowych punktów regulaminu - Zgłoszony wynik musi być rezultatem rozegranego meczu (proponowanie zgłoszenie wyniku bez gry jest niedozwolone i spotka się z surową karą, jak również przyjęcie takiej propozycji). - zdecydowaliśmy o zdyskwalifikowaniu ich z rozgrywek w tym sezonie w pierwszej lidze oraz zdegradowaniu do drugiej. Oznacza to, ze az 8 osób awansuje w tym sezonie z drugiej ligi. Z 1. ligi spadną 4 najsłabsze osoby.
Z uwagi na zmniejszenie liczby graczy w tym sezonie wystarczy mieć 11 rozegranych meczów na koncie aby dostać nagrody w 1 lidze (oczywiście po zajęciu premiowanego pieniędzmi miejsca).
Wow i Vader

P.S. Przypominam, ze do końca sezonu zostało 5 dni i bardzo łatwo awansować teraz do pierwszej ligi, w której czekają duze wygrane (w tym sezonie łącznie rozdajemy 200zł w gotówce + nagrodę rzeczową). Powodzenia!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

~Sumczas

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
ZPB?
01-01-1970 01:00
~RagingGarth

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Związek Polaków na Białorusi
01-01-1970 01:00
~Lejnamur

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Jesteście albo chorzy psychicznie albo zjarani:)
01-01-1970 01:00
~grzehu

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
z cyklu fajne cytaty: ZBiR - Związek Białorusi i Rosji
01-01-1970 01:00
~Emerald

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Lejnamur: albo jedno i drugie. Jeszcze jest możliwość bycia w trakcie sesji.

Ja tutaj widzę kiełkującą antyłódzką propagandę. Nie damy pogrzebać naszego człowieka w komisji. Jego pełne wiary i zaangażowania w imię lepszej sprawy działania już na wstępie zaczynają grzęznąć w gęstej melasie mataczenia. Widzimy, kogo poniższy przedstawiciel katowickiego środowiska próbuje się pozbyć i na kogo zrzucić podejrzenia. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie będziemy postulować o powołanie nowej komisji w celu wyjaśnienia tej sprawy...
01-01-1970 01:00
~RagingGarth

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Zaprzeczam jakoby katowickie środowisko wysłało mnie w celu zdezorganizowania prac komisji badającej aferę w liberalnej Lidze Poltergeista. Tym bardziej nie odpowiadam za to że jutro jej przewodniczący trafi do szpitala w stanie śpiączki. Radzę o to zapytać jego asystenta.
W przypadku powołania nowej komisji która zajmie się zagadnieniem świadomych działań, mających na celu osłabienie pozycji miasta Łodzi na arenie ogólnokrajowej, będę domagał się aby dla osiągnięcia obiektywnej oceny znalazła się tam osoba reprezentująca Suwałki. Dzięki czemu być może uda się ukazać jak bardzo niszczący wpływ na rozwój sceny turniejowej w Polsce północno-wschodniej ma organizowanie dwudniowego grania w mieście z najdłuższą ulicą w kraju.
Pragnę zaznaczyć iż mój apel o zlustrowanie łódzkiego komisarza uzasadniony jest faktem krążących pogłosek o jego podejrzanej działalności w czasach Poltergeista Ludowego. Pewne skrajnie dociekliwe środowisko zarzuca mu nawet tajną współpracę z tzw .organizacją KA--dwudziestościenną.
Ponadto chciałbym zwrócić uwagę że to właśnie Ty bronisz owego człowieka. Z lektury zakupionych przez Ciebie biletów PKP, które udostępniono mi z GENERATORA losowych materiałów kompromitujących, wynika iż dość często kursujesz między Łodzią a miastem Warszawa, co wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo współpracy z komórką wywiadu o jakże sugestywnej nazwie Inkwizycja. Która jak wiadomo, od lat sprzeciwia się wykopaniu kanału doprowadzającego wodę morską na Górny Śląsk. To tylko podkreśla fakt że sprawa którą bada komisja nie ogranicza się jedynie do matactw w Liberalnej Lidze Poltergeista i dotyczy rozległej oraz świetnie zorganizowanej Grupy Trzymającej Cokolwiek, której prawdziwe cele są niejasne a przez to groźne dla bezpieczeństwa użytkowników.

Przyznam się że czasem mam po prostu za dużo wolnego czasu...
01-01-1970 01:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.