» Wieści » Dyskwalifikacje w pierwszej lidze

Dyskwalifikacje w pierwszej lidze

|

Z uwagi na przyłapanie czterech graczy na łamaniu jednego z kluczowych punktów regulaminu - Zgłoszony wynik musi być rezultatem rozegranego meczu (proponowanie zgłoszenie wyniku bez gry jest niedozwolone i spotka się z surową karą, jak również przyjęcie takiej propozycji). - zdecydowaliśmy o zdyskwalifikowaniu ich z rozgrywek w tym sezonie w pierwszej lidze oraz zdegradowaniu do drugiej. Oznacza to, ze az 8 osób awansuje w tym sezonie z drugiej ligi. Z 1. ligi spadną 4 najsłabsze osoby.
Z uwagi na zmniejszenie liczby graczy w tym sezonie wystarczy mieć 11 rozegranych meczów na koncie aby dostać nagrody w 1 lidze (oczywiście po zajęciu premiowanego pieniędzmi miejsca).
Wow i Vader

P.S. Przypominam, ze do końca sezonu zostało 5 dni i bardzo łatwo awansować teraz do pierwszej ligi, w której czekają duze wygrane (w tym sezonie łącznie rozdajemy 200zł w gotówce + nagrodę rzeczową). Powodzenia!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze


~Emerald

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Oświadczam, że bilety zostały parszywie sfabrykowane. Wiem, bo sprawdziłem - trzymam wszystkie bilety PKP i rachunki od okresu około 2 lat i żadnych w zbiorach nie brakuje. W takim razie ktoś i mnie próbuje podłożyć świnię, a za wieprzowiną nie przepadam. Jednak mam na tyle odwagi cywilnej, aby samemu przyznać się do dość częstych kursów między wspomnianymi miastami. Mimo tego faktu satnowczo zaprzeczam kontaktom z komórką szerzej zwaną Inkwizycją. Z jedynymi przejawami inkwizycji w moim życiu zetknąłem się gdy niedługo po kupnie nowych głośników okoliczne mieszkania zaczęły wypełniać się widłami i pochodniami.

Tym bardziej zaprzeczam powyższym kontaktom, iż przekonany jestem o wadze zaganienia jakim jest budowa wspomnianego kanału. Myślę, że jedynym dobrym rozwiązaniem jest puszczenie trasy kanału przez środkową część Polski, co doprowadziłoby do ostatecznego rozwiania wątpliwości dotyczących tematu \"Łódź - miasto portowe\". Wniosek zatem wypływa (podkreślmy wypływa) jeden - ktoś tu kogoś chce wpuścić w niezły kanał. Pytanie natomiast jest czy przypadkiem w tej morskiej wodzie jakaś rączka rączki nie myje?

Należy nadmienić również, iż nie obawiamy się konfrontacji z przedstawicielem środowiska suwalskiego, pełni wiary w jego bezstronne - chłodne spojrzenie na sprawę. Tym samym postuluję o powołanie przedstawiciela regionu podhalańskiego, bo któż będzie potrafił w naszym kraju spojrzeć na omawiane sprawy z szerszej perspektywy.
01-01-1970 01:00
~Florian K-ce

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Ja mam taką propozycję do Emeralda, RagingGarth\'a, i WoW\'a. Czy nie myśleliście o założeniu partii i karierze poselskiej? Ja bym na Was zagłosował w najbliższych wyborach parlamentarnych. Serio :-)
01-01-1970 01:00
~Wow

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
O założeniu nie, o przejęciu tak. Ciąg dalszy nastąąąąąąą.........
01-01-1970 01:00
~Emerald

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
................... BUM!

Wow stał nad przepaścią. Od tego czasu zrobił wielki krok naprzód.
01-01-1970 01:00
~Duch

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Na konferencji prasowej we wtorek przedstawię tajne dokumenty z IPN, że to towarzysz E. mnie popchnął.
01-01-1970 01:00
~RagingGarth

Użytkownik niezarejestrowany
    [brak tematu]
Ocena:
0
Akurat nie mam czasu żeby napisać coś do wątku o komisji:)
Florian: spoko, jak się dostanę to idę na politologię, poczekaj jeszcze trochę a przypomnę się w wyborach prezydenckich 2025. Na razie mam jedynie 19 lat więc co najwyżej mogę kandydować na radnego gminy w przyszłorocznych wyborach samorządowych.
01-01-1970 01:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.