» Wieści » Daj się porwać psychopacie

Daj się porwać psychopacie

15-05-2019 18:19 | Marcin 'Karriari' Martyniuk

Daj się porwać psychopacie

W serwisie Kickstarter ruszyła zbiórka mająca ufundować Halls of Horror. W pierwszej grze planszowej studia Draw Distance (Serial Cleaner) gracze zostają zamknięci w posiadłości szaleńca, a ich zadaniem jest odnalezienie wyjścia z budynku. Zachęcamy do lektury wrażeń z rozgrywki. Tytuł został objęty patronatem Poltergeista.

 Zapowiedź:

Halls of Horror wcielasz się w uczestnika chorej gry o przetrwanie. Twoim celem jest odnalezienie wyjścia, ukrytego w różnych pomieszczeniach tego labiryntu, i dwóch kluczy, którymi otworzysz wyjście. Klucze można znaleźć, eksplorując Sale, ale jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze istnieje możliwość zabrania jednego od ... innych uczestników! Każdy z was ma klucz przyszyty do ciała w trakcie snu. Makabryczny szczegół dzięki uprzejmości Mistrza Ceremonii, który ogląda wasze zmagania za pomocą kamer i zmienia pole gry... Tylko jeden z was może uciec, inni pozostaną w Salach – na zawsze!

Wszyscy gracze w tajemnicy deklarują swoje działania, a następnie ujawniają je jednocześnie. Gracze eksplorują i szukają pomieszczeń, aby znaleźć broń i inne przedmioty, które zwiększą ich szanse na przeżycie, i walczą ze sobą o najwyższą nagrodę – ich życia! Inni uczestnicy nie są ich jedynym zmartwieniem, ponieważ gospodarz krwawego spektaklu kieruje także Zabójcą, bardziej potworem niż człowiekiem, który porusza się po planszy w poszukiwaniu ofiar. Pod koniec każdej tury Pierwszy Gracz chwilowo wciela się w rolę Mistrza Ceremonii i oprócz wykonywania innych efektów, które wpływają na planszę gry, kieruje Zabójcą. Czy unikniesz go, czy spróbujesz mu stawić czoła, by mieć szansę uchwycenia jednego z kluczy z zimnych, martwych rąk? Bądź ostrożny, gdy Zabójca spróbuje zemścić się zza grobu!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona kampanii w serwisie Kickstarter
Tagi: Draw Distance | Halls of Horror | Krzysztof Zięba


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.