Aktualności

Kilka turniejów w kwietniu

27-03-2002 20:35 | | Komentarze: 0
Mk87 przysłał nam info o 3 turniejach organizowanych przez krakowskie i katowickie Bardy: 2 Junior T1 i jeden T2 w Katowicach. Znajdziecie je w dziale turnieje.

Newsy ligowe

26-03-2002 21:40 | Duster | Komentarze: 0
Ruszył dział Newsy Ligowe. Jest on dostępny w menu wyboru Ligi. Wszystkie sprawy związane z ligą będą tam ogłaszane.

Karta tygodnia

26-03-2002 21:39 | Przemek 'Draker' Prekurat | Komentarze: 5
Możecie już obejżeć, alternatywną kartę która w tym tygodniu została uznana za najlepszą. Wystarczy kliknąć na ten link.
Zapraszam także do głosowania na kolejną kartę.

Wyniki GP Barcelona

25-03-2002 16:39 | Kaspian | Komentarze: 0
Grand Prix Barcelona wygrał mistrz Europy z 2000 roku, Holender - Noah Boeken. Drugi był Niemiec, Christoph Lippert.
Jedyny Polak na imprezie - Mariusz Górniak, zajął 162 miejsce (na 701 graczy). » więcej

Wyniki i talie z PT Osaka

21-03-2002 22:57 | Kaspian | Komentarze: 0
Pro Tour Osaka, rozgrywany w formacie Odyssey Block Constructed wygrał, grający GU Upheaval deckiem, Amerykanin - Ken Ho. W finale pokonał on mono Black Control pilotowany przez Olivera Ruela z Francji.

Talie z Top8 znajdziecie w dziale zwycięskie decki. » więcej

Nowe raporty

21-03-2002 19:47 | Kaspian | Komentarze: 0
Sprawozdania z turnieju extended w Trzciance, oraz Mistrzostw Miast Katowic popełnione przez Shymoona, Chaoza i Watmana znajdziecie w dziale raporty. Dzięki chłopaki!

Raport z Mistrzostw Poznania

21-03-2002 16:42 | | Komentarze: 0
Evander przysłął nam swoje sprawozdanie z MM Poznania. Znajdziecie je w dziale raporty.

Informacje o Judgment

20-03-2002 18:57 | | Komentarze: 9
Na MtGNews ujawniono kilka interesujących faktów dotyczących najnowszego dodatku do M:tG - Judgement.

rn

Biały i zielony kolor... » więcej

Głosowanie na Alternatywne Karty

18-03-2002 23:24 | | Komentarze: 4
Od dzisiaj macie możliwość głosowania na Alternatywną Kartę tygodnia. W tym celu skorzystajcie z sondy w prawej części strony. Zwycięska karta otrzyma obrazek i zostanie zaprezentowana na stronie głównej serwisu.

T2 w Toruniu

18-03-2002 23:18 | | Komentarze: 0
Guli podesłał nam info o turnieju T2 w Toruniu. Będzie on częścią większego cyklu w których będą przyznawane nagrody za miejsca w klasyfikacji generalnej.

Karty z Apocalypse

17-03-2002 19:48 | | Komentarze: 18
Oto 2 obrazki i kilka kart z najnowszego dodatku Apocalypse » więcej

Mistrzostwa Miast

16-03-2002 20:53 | | Komentarze: 10
Tutaj znajdziecie informacje o Mistrzostwach Miast. Będą one rozszerzane w miarę napływania wiadomości z kolejnych MM... » więcej

Turniej T1 W Katowicach

15-03-2002 20:25 | | Komentarze: 0
W dziale turnieje znajdziecie informacje o T1 dla początkujących, które odbędzie się w Katowicach.

Podział nagród w nowej lidze - sondy

14-03-2002 17:28 | | Komentarze: 1
W związku ze zwiększeniem się ilości nagród w lidze, zachęcam wszystkich grających i zainteresowanych udziałem w niej do zagłosowania w sondach... » więcej

Mistrzostwa Miast - Poznań, Wrocław, Szczecin

13-03-2002 19:48 | Kaspian | Komentarze: 0
W dziale turnieje umieściłem informacje na temat planowanych w najbliższy weekend Mistrzostw Miast - w Poznaniu, Wocławiu i Szczecinie.

Artykuł Osyda

13-03-2002 17:13 | | Komentarze: 1
Osyd przysłał nam tekst o Sligh\'u. Znajdziecie go w dziale artykuły.

Mistrzostwa Miast - Katowice

11-03-2002 22:47 | | Komentarze: 0
W dziale turnieje zamieścilem informacje o Mistrzostwach Miasta Katowice, które odbędą się w sobotę - 16 marca 2002.