Outpost 2
» Wieści » Zamknięcie działu Star Wars

Zamknięcie działu Star Wars

01-06-2011 20:04 | Grzesiek 'SethBahl' Adach

Zamknięcie działu Star Wars
Redakcja działu Star Wars informuje, iż z 1 czerwca dział ulega dezaktywowaniu. Część redakcji poświęci się innym obowiązkom w ramach serwisu, część z niego odejdzie.

Chcielibyśmy podziękować za sześć barwnych i pełnych wrażeń spędzonych wspólnie lat, w przeciągu których tak Gwiezdne wojny jak i starwarsowa społeczność dynamicznie się rozwijały. Na rozstaju dróg Wam i sobie życzymy utrzymania tego trendu oraz jak najlepszych wrażeń związanych z gwiezdną sagą.

Komentarze

string(15) ""

Repek
   
Ocena:
+3
Dzięki, SethBahl, za cały wysiłek włożony w dział i w bardzo często całkowicie indywidualne prowadzenie go. Ten dział to byłeś po prostu Ty, nikt nie ma chyba co do tego wątpliwości.

--

Czysto prywatnie - dzięki za najbardziej poprawne i nie wymagające pracy newsy na Poltku. :) Dla moda - bezcenne.

Niech Force będzie z Tobą :)
01-06-2011 21:13
rincewind bpm
   
Ocena:
+5
Dział Star Wars był od lat najporządniej i najregularniej prowadzonym działem na polterze. Gigantyczne gratulacje i szacunek.
01-06-2011 21:24
Jade Elenne
   
Ocena:
+2
Gdybym chciała napisać wszystko, co ciśnie mi się na klawiaturę... nie, nie da rady. Ograniczę się zatem do krótkiego a treściwego: Dzięki za wszystko, Szefie!

SWU i SethBahl to pojęcia nierozerwalnie ze sobą złączone;) Dzięki temu działowi poznałam świetnego człowieka, którego wkrótce znów będę straszyć swoją wizytą:>

01-06-2011 22:22
SethBahl
   
Ocena:
0
Dzięki za miłe słowa.
02-06-2011 20:48
Jedi Nadiru Radena
   
Ocena:
0
Dzięki, SethBahl, za prowadzenie tego działu, przyjmowanie moich wypocin, użeranie się z nimi przez tyle lat, i przez te wszystkie korekty poduczenie mnie, jak się powinno poprawnie korzystać z języka polskiego :) Thx!
05-06-2011 11:19
SethBahl
   
Ocena:
0
W sumie mógłbym to samo napisać o repku ;].
07-06-2011 00:28
Repek
   
Ocena:
0
@SethBahl
Ja sobie w zeszłym roku zrobiłem przerwę małą, więc jednak nie mogę się równać. :P

Pozdro
07-06-2011 00:49
Jade Elenne
   
Ocena:
0
Podpisuję się pod wypowiedzią Radeny. U Neosia pobrałam pierwsze i najważniejsze lekcje pisania i redagowania tekstu; dzięki niemu nie zgrzytam już zębami na widok swoich dawnych artykułów...

... Seth, nie myślałeś o tym, żeby założyć szkółkę literacką? ;>
07-06-2011 19:02
SethBahl
   
Ocena:
0
@ repek
Mam na myśli szlify warsztatowe.

@ Jade Elenne
Ja też Cię kocham, ale... nie przesadzaj? Zachowajmy trochę zdrowego rozsądku i tyle klasy, żeby się nie poklepywać po pleckach tak jaskrawo ;].
07-06-2011 20:45

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.