Pstryknij Poltera

Pstryknij Poltera
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym czeka na Was prawdziwa góra fantastycznych nagród. Aby wziąć w nim udział, wystarczy... Pstryknąć zdjęcie Polterowi. Większość z Was spędza na Polterze codziennie parę chwil, szukając fantastycznych treści lub okazji do rozmowy. W ten sposób Polter łączy fanów z całej Polski, zapraszając przez cały tydzień, 24 godziny na dobę na swoje łamy. Organizując ten konkurs, chcielibyśmy, żebyście i Wy zaprosili nas do siebie. Pokazali miejsce, z którego zaglądacie na Poltera. Może to być Wasz pokój, miejsce pracy, szkoła lub uczelnia, ale także inna, bardziej fantastyczna lokacja. To, co znajdzie się na zdjęciu, zależy tylko i wyłącznie od Was. W tej kwestii ogranicza Was tylko wyobraźnia. Warunek jest jeden: na zdjęciu musi być widać Poltera. Jeśli będziecie dokonywać obróbki zdjęcia, ograniczcie ją do niezbędnego minimum. Prosimy nie przesyłać fotomontaży. W konkursie liczy się pomysł i autentyczność. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • Zrobić zdjęcie miejsca, w którym korzystacie z Poltera. Zdjęcie powinno być wykonane w układzie poziomym (być szersze niż wyższe, tak jak to, które widać poniżej).
 • Wysłać zdjęcie na adres [email protected] z dopiskiem "Konkurs Pstryknij Poltera" oraz swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, nickiem w serwisie Poltergeist oraz adresem, na który – w razie wygranej – mają zostać wysłane nagrody.
Na Wasze zdjęcia czekamy do 30 kwietnia 2013 roku do godz. 15:00. Autor lub autorka zwycięskiej pracy (wybranej w głosowaniu przez wydawcę serwisu i szefów oraz szefowe działów) otrzyma następujący zestaw nagród:
 • Pełna akredytacja na Polcon 2013 w Warszawie
 • Gry planszowe: Hej, to moja ryba! i Wilkołaki (Granna) oraz Expedition Sumatra (Igramoon)
 • Książki Insomnia (Bullet Books), Wróżbiarze (MAG), Pożądanie (Powergraph), Czaropis, tom 2 (Prószyński i S-ka), Przebudzenie Lewiatana (Fabryka Słów)
 • Gry PC: BioShock: Infinite (Cenega) oraz Endless Space i Krater (Techland), a także zestaw Pyroblazer, Opowieści Kojota, Mind Training, Sezon na polowanie i Redneck Kentucky (City Interactive)
 • Komiksy: Sin City i Lucyfer: Diabeł na progu (od Poltergeista) oraz Sceny z życia murarza, Rewolucje: Na morzu, Skin, Mój syn (timof comics)
 • 600 PolterPunktów
 • Roczny abonament konta Polter Plus
Ponadto wręczymy cztery dodatkowe zestawy nagród, w których skład wejdą:
 • Książka Ram Dass (Editio)
 • Gry PC od wydawnictwa IQ Publishing
 • 300 PolterPunktów
 • Miesięczny abonament konta Polter Plus
Regulamin konkurs Pstryknij Poltera: 1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy serwisu Poltergeist. 2. Konkurs kończy się 30 kwietnia 2013 roku o godz. 15:00. 3. Ogłoszenie wyników nastąpi do 7 maja 2013 roku na łamach serwisu Poltergeist. 4. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres [email protected] e-mail (najlepiej z nagłówkiem: Konkurs Pstryknij Poltera) z załącznikiem w postaci zdjęcia w układzie poziomym (format: jpg, gif lub png) oraz swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, loginem w serwisie Poltergeist oraz adresem, na który – w wypadku zwycięstwa – mają zostać wysłane nagrody. Dane adresowe nie zostaną udostępnione osobom trzecim. 5. W konkursie nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nadsyłane drogą inną niż e-mail na adres [email protected]. 6. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. 7. Uczestnik, nadsyłając zgłoszenie, zaświadcza, że posiada wszelkie prawa do wykorzystywania przesłanego materiału zdjęciowego. 8. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystywanie nadesłanego zdjęcia przez serwis Poltergeist na łamach serwisu oraz na profilu Poltergeista w serwisie Facebook. Serwis Poltergeist zobowiązuje się do oznaczenia autorstwa zdjęcia. 9. Każdy uczestnik, nadsyłając swoje zgłoszenie, zezwala na publikację swojego imienia i nazwiska na łamach serwisu Poltergeist oraz na profilu Poltergeista w serwisie Facebook. 10. W konkursie nie mogą brać udziału osoby bezpośrednio związane z jego organizacją, redaktorzy serwisu Poltergeist oraz członkowie ich rodzin. 11. Wymienione w opisie konkursu nagrody otrzymają uczestnicy, których zgłoszenia otrzymają najwięcej głosów w głosowaniu, w którym udział biorą wydawca oraz szefowie i szefowe działów serwisu Poltergeist. W przypadku remisu decydujący głos ma wydawca serwisu. Przemysław Prekurat. 12. Po ogłoszeniu wyników organizatorzy konkursu skontaktują się dodatkowo z zwycięzcami poprzez podany przez nich adres e-mail. 13. Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom drogą pocztową na koszt serwisu Poltergeist. 14. Nagrody nie podlegają wymianie na żadne inne. 15. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do redaktora naczelnego serwisu Poltergeist w porozumieniu z wydawcą serwisu. 16. Sekretarzem konkursu jest Maciej Reputakowski. 17. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje niniejszy regulamin. Wszelkie pytania należy kierować na adres [email protected]

Konkurs zakończył się. Nagrodzeni uczestnicy zostaną poinformowani e-mailem lub telefonicznie.