» Wieści » Polterowe życzenia świąteczne

Polterowe życzenia świąteczne

24-12-2009 16:50 | Piotr 'Rebound' Brewczyński

Polterowe życzenia świąteczne
Z okazji Świąt redakcja naszego serwisu życzy wszystkiego najlepszego czytelnikom stałym i sporadycznym; aktywnym i tym, którzy mają ochotę tylko trochę poczytać; przychylnym oraz tym, którzy zawsze mają dla nas kubeł zimnej wody. Jednym słowem - wszystkim bez wyjątku!

Coś do powiedzenia ponad to mają także niektóre działy i ich szefowie...

Gry bitewne:
Redakcja działu gier bitewnych życzy wszystkim czytelnikom wspaniałych, radosnych oraz niezapomnianych Świąt, spędzonych w ulubionym gronie.
Aby każdy otwarty prezent był pełen nowiutkich modeli!

Gry karciane:
Święta są szczególnym okresem, w którym łączymy się z rodziną podczas łamania się opłatkiem, składania życzeń, wspólnego kolędowania... Ze strony redakcji działu gier karcianych mogę życzyć tylko zdrowych, pogodnych i ciekawych Świąt, spędzonych w gronie rodzinnym. Nie siedźcie przez ten czas przed ekranem komputera, odejdźcie na chwilę od kolorowych kartoników, a zapewne Święty Mikołaj obdaruje Was masą wymarzonych prezentów!

Gry komputerowe:
Dla panów: kobiet nie tylko w rozmiarach 1024x768, braku zawieszeń nawet na największych imprezach, znajomych nie tylko na Naszej Klasie, abyście nigdy nie spotykali się w życiu z błędem 404, ogólnego upgrade'u systemu operacyjnego ŻYCIE (TM).

Dla pań: abyście zrozumiały naszą pasję i potrafiły ją z nami dzielić, żebyście już nigdy nie słyszały "zaraz, kochanie, jeszcze tylko jeden level", abyśmy MY byli zawsze wtedy, gdy tego chcecie i żeby połączenie Peer2Peer nigdy między nami nie zawodziło.

Gry konsolowe:
Cały zespół działu konsolowego pragnie przekazać każdemu z Was najserdeczniejsze życzenia!
Niech tegoroczne Święta przepełnione będą miłością i troską o bliźniego. Każdy z nas, poza swoimi mniejszymi i większymi pasjami, ma również życie rodzinne, a to najlepszy okres, by o nie zadbać.
Chwyćcie się za ręce w te święta i zaśpiewajcie kolędy, bo to niezwykły okres i warto go celebrować.

Wesołych Świąt, Kochani!
Oby Mikołaj pamiętał o grze dla każdego z Was!

Komiks:
Święta jak święta - każdy ma własne. Ale kalendarz mamy z grubsza ten sam (żyjących wg kalendarzy hidżry, Majów, juliańskiego albo wenusjańskiego serdecznie przepraszam), dlatego ode mnie życzonka noworoczne. Komiksiarzom niezawieszenia Baśni, pikujących cen i sycących festiwali. Erpegowcom dodatków do Wolsunga, Klanarchii i Wolsunga. Wszystkim w ogólności pasji i LOVE.

RPG:
Nie ma fajniejszego prezentu, niż porządny podręcznik czy dodatek. Życzę nam wszystkim, by następny rok był pod względem wydawanych systemów przynajmniej tak udany jak obecny. Do zobaczenia na wolsungowych salonach, mrocznych pustkowiach Klanarchii, szlakach Imperium i przede wszystkim - korytarzach konwentów!

Nie zapomnijcie o naszej specjalnej świątecznej publikacji!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Poltergeist


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Pozdrówka
24-12-2009 18:11
~hallucyon

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+4
Tym, którzy wierzą w Jezusa Chrystusa, życzę, by z radością przeżyli narodziny Dzieciątka w Betlejem, a tym, którzy nie, by w tym świątecznym okresie poświęcili kilka chwil rozmyślaniom nad wartością człowieka.

Z ciepłymi pozdrowieniami,

hallucyon

PS Kalendarz wskazuje, że obchodzimy Święta Bożego Narodzenia, a nie Święta bądź święta. Nie wstydźmy się tego:

"Z okazji Świąt redakcja"

"Święta są szczególnym okresem"

"zdrowych, pogodnych i ciekawych Świąt, spędzonych"

itepe, itede.
24-12-2009 20:52
Rebound
    "Święta"
Ocena:
+3
"Święta" są terminem bardziej neutralnym - zwłaszcza dla tych, dla których liczy się przede wszystkim wymiar rodzinny, a nie religijny :).
24-12-2009 21:37
~tylda

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A bo święta to taka stara świecka tradycja.
Zegnam. Nie pozdrawiam.
25-12-2009 06:19
Furiath
    Dzięki za życzenia!
Ocena:
+1
Myślę, że spokojnie za radą ~hallucyona mogliście zamieścić w życzeniach odwołania do bajek dla mas. W końcu to serwis o fantastyce ;)
25-12-2009 09:36
Scobin
    Językowo
Ocena:
0
Hallucyonie,

myślę, że można pisać też "święta", skoro w odniesieniu do świąt wielkanocnych także stosuje się zwykle małą literę. Natomiast litera wielka byłaby możliwa (lecz nie nakazana), gdy chcemy z powodów religijnych czy uczuciowych dodatkowo podkreślić znaczenie tej uroczystości.
25-12-2009 09:42
MEaDEA
    @repek z Lublina
Ocena:
0
Prezenty już pewnie otrzymane, więc pozostaje życzyć wszystkim, by niebawem już na własnej skórze przekonali się, czy WH3 jest be czy nie. :)

*wraca do lektury Fistaszków #2 i wcinania karpia*

Pozdrówka świąteczne
25-12-2009 16:12
Andman
   
Ocena:
+1
Ach Furiath, jak to fajnie obśmiać chrześcijan w przeddzień ich święta. To takie postępowe.
27-12-2009 08:49
Scobin
   
Ocena:
0
Aaa, to o takie bajki dla mas chodziło Furiathowi. ;) Andman +1.
27-12-2009 09:55

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.