» Wieści » Podsumowanie Polterświąt

Podsumowanie Polterświąt

|

Podsumowanie Polterświąt

Polterświęta się odbyły, prezenty doszły i liczymy na kolejną edycję pod koniec bieżącego roku. Najwyższy czas na podsumowanie minionej i obiecane upominki dla najaktywniejszych uczestników!

W tegorocznej edycji prezentami wymieniało się 41 użytkowników, którzy na ten cel przeznaczyli ponad 600 pozycji! Dziękujemy wszystkim za udział, a Andmanowiyukiyuki i Clodowi za pomoc w organizacji akcji.

Poltergeist przygotował też dodatkowe prezenty dla osób, które najbardziej wsparły akcję w postaci książki do wybrania spośród posiadanych przez serwis kopii tytułów pojawiających się dotąd na naszych aukcjach nagród. Otrzyma je trójka użytkowników, którzy przekazali na rzecz akcji najwięcej prezentów: yukiyukiAndman TheProdigy oraz osoba, która obdarowując sama o nic nie poprosiła, czyli Hubert. W celu wskazania pożądanej pozycji, prosimy o kontakt z Drakerem.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Polterświęta | Polterświęta 2014


Czytaj również

Komentarze


Hubert
   
Ocena:
+1

To miłe :).

Co prawda szkoda, że na sporą część moich prezentów nie znaleźli się chętni, a jedna z chętnych osób, pomimo dwukrotnej prośby, nie skontaktowała się ze mną w celu finalizacji transakcji ;)

Także jeśli ta osoba jeszcze tu zagląda - proszę o kontakt, klucze czekają :)

02-02-2015 10:20
yukiyuki
   
Ocena:
+1

A ja ze swojej strony informuję, że udadło mi się nawiązać kontakt z Qendim - przez Facebooka - więc przesyłka ode mnie do niego w końcu wyjdzie. Jeśli komuś zależy na kontakcie z qendim to dajcie znać, a przekaże mu sprawę... Swoją drogą przypomniałam mu o przepełnionej skrzynce na Polterze, więc może kontakt uda się nawiązać także tutaj...

02-02-2015 11:59
Hubert
   
Ocena:
0

Daj mu znać, że X-comy czekają :)

02-02-2015 13:01
Tyldodymomen
   
Ocena:
+1

Proponowałbym dla oczyszczenia atmosfery i dobrego imienia inicjatywy zigzaka cofnąć się do pierwszej edycji i zweryfikować nieuczciwych/niesłonych dawców prezentów. Nie musi być to prane publicznie, niemniej ktoś kompetentny z portalu ( czyt. nie Kamulec ) powinien zebrać na priv skargi i zażalenia co do konkretnych sytuacji i rozstrzygnąć czy to wina poczty czy po prostu lenistwo/niesłowność( oraz podjąć kroki w kierunku windykacji obiecanych nagród ). Co do fantów dawanych i branych myślę że pojedyńcze przypadki cebuli nie zabiją samej idei, niemniej faktycznie po pierwszej edycji świąt ludzie stali się znacznie bardziej oszczędni widząc że niektórzy biorą dużo więcej niż ofiarowują  . Bez jasnej sugestii organizatorów która powinna brzmieć " nie dawaj na święta rzeczy których samemu byś kijem nie ruszył " obawiam się że fajna inicjatywa umrze śmiercią naturalną.

02-02-2015 14:33
Kamulec
   
Ocena:
+3

Kontakt z dwoma osobami się urwał, ale to oznacza, że oszustwo nie było intencją – skoro nie tylko nie dały prezentów, ale też ich nie przyjęły. Przy czym zakładam, że jeśli Quendi przyjmie teraz prezenty, to też wyśle obiecane. W przypadku o którym pisze Anioł, może mogłoby być milej, ale wyłudzenia też nie było, ofiarodawca po wycofaniu się z akcji został wykreślony jako odbiorca.

Na prawdę słabe lub niezwiązane prezenty? Tym podobne były wrzucane jako dodatki do list innych rzeczy. Nie widzę kogoś, kto po prostu by przekazał przede wszystkim rzeczy niezwiązane. To nie był w końcu barter, ale wymiana prezentów w określonym gronie. Nikt nie wyliczał, że trzeba dać 1:1, więc jakby tych rzeczy nie zaoferowali, mogliby wziąć tyle samo. A jednak po niektóre z nich ktoś się zgłosił, uznając je za prezent, który che dostać, czyli dobrze, że zostały ofiarowane.

Jeśli chodzi o to, by ktoś nie pobierał jakichś wielkich ilości dając niewiele, to po prostu kilku osobom wspomnieliśmy, że warto, by zaczekały na innych jeśli na czymś im bardzo nie zależy lub coś spróbowali dorzucić, by nie zabrakło fantów. Wprowadziliśmy też potwierdzanie przekazania, by autor mógł rozdzielić prezenty między zainteresowanych i tym samym by uniknąć tego, że ktoś zaklepuje wszystko, co atrakcyjne. 

Owszem, akcja za pierwszym razem była czymś świeżym, kiedy poszczególne osoby miały więcej rzeczy, które gotowe były sprezentować, a tym razem RPGów procentowo było w miarę niewiele. To też kwestia przeniesienia z blogów, gdzie siedzi więcej RPGowców, na stronę, mającą szerszy profil. Skoro jednak po kilkaset prezentów ktoś się zgłosił, to znaczy, że ktoś uznał je za fajne, a udział w akcji zapewnił radość wielu osobom.

02-02-2015 16:13
Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Jako że za parę dni kasować będę konto, to zostawiam informację na kolejną edycję akcji, bo już mnie trafia:

Qendi - skrzynka nadal zapchana, w ogóle nie raczył jej sprawdzić.

Bielow - kontakt się urwał.

Gitz - w teorii wysłał ekonomicznym, w praktyce nie wiadomo, bo nigdy nie dotarło, nie wiem jak u reszty, która pobrała od niego cokolwiek.

Camillo - paczkę wysłał 1,5 miesiąca temu, na dwie PW z prośbą o podanie numeru przesyłki nie potrafi odpowiedzieć. Bucówa niesamowita, kolejne dwie PW bez odpowiedzi.

 

To tyle, miłego.

18-03-2015 18:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.