» Wieści » Podsumowanie Polterświąt

Podsumowanie Polterświąt

31-01-2015 15:09 | Kamil 'Kamulec' Chmiel

Podsumowanie Polterświąt

Polterświęta się odbyły, prezenty doszły i liczymy na kolejną edycję pod koniec bieżącego roku. Najwyższy czas na podsumowanie minionej i obiecane upominki dla najaktywniejszych uczestników!

W tegorocznej edycji prezentami wymieniało się 41 użytkowników, którzy na ten cel przeznaczyli ponad 600 pozycji! Dziękujemy wszystkim za udział, a Andmanowiyukiyuki i Clodowi za pomoc w organizacji akcji.

Poltergeist przygotował też dodatkowe prezenty dla osób, które najbardziej wsparły akcję w postaci książki do wybrania spośród posiadanych przez serwis kopii tytułów pojawiających się dotąd na naszych aukcjach nagród. Otrzyma je trójka użytkowników, którzy przekazali na rzecz akcji najwięcej prezentów: yukiyukiAndman TheProdigy oraz osoba, która obdarowując sama o nic nie poprosiła, czyli Hubert. W celu wskazania pożądanej pozycji, prosimy o kontakt z Drakerem.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Polterświęta 2014 | Polterświęta


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2

Z czego najmniej 3 osoby się w ogóle z akcji nie wywiązały (2 zaginęły w akcji, jedna radośnie posłała fanty listami ekonomicznymi, i tym samym sprawiła co najmniej parę prezentów pracownikom poczty). No cóż, może za rok będzie lepiej...

PS. A kiedy to będą przyznane Polterpunkty za pobrane rzeczy?

31-01-2015 20:33
Tyldodymomen
   
Ocena:
0

Zdradzisz kto zacz? Trzeba publicznie napiętnować .

31-01-2015 21:44
Kamulec
   
Ocena:
0

 A kiedy to będą przyznane Polterpunkty za pobrane rzeczy?

Mam nadzieję, że jutro, najpóźniej w trakcie kilku dni.

31-01-2015 22:28
Vukodlak
   
Ocena:
0

Paczka od Bielowa z Sagą Fallout zaginęła w odmętach pocztowych. Widać jakiś pracownik bardzo sobie ceni te gry. Nie wiem jednak jak sprawa się ma z moją przesyłką do chimery, gdyż nie otrzymałem potwierdzenia. Założyłem, że przesyłka dotarła (Andman potwierdził) i o całej sprawie zapomniałem.

Jeszcze chyba Anioł Gniewu nie chciał żadnych prezentów, dawał tylko fanty.

31-01-2015 22:44
Morel
   
Ocena:
+6

Powaga ? Nagradzacie kolesia, który przeznaczał skserowane beta testy gry planszowej ?

Spoko - za rok wyskoczę z SuperExpresami, czy cyckami z Faktu. Nie dość, że idea PolterŚwiąt idzie w cholerę (bo przy pierwszej Edycji można było NAPRAWDĘ poczuć magię Świąt i powymieniać się RPGami a nie grami z CDaction, czy innymi beta testami alfa testów w postaci zbindowanych kserówek) to jeszcze nagradza się ludzi, którzy zasysają fanty, które posiadają jakąś wartość (a potem opychają je zapewne na Alledrogo), sami nie dając w zamian niczego co jest interesujące i ciekawe.

Please.....

31-01-2015 22:45
Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Tyldodymomen, szczerze mówiąc, to mi się nie chce bawić w publiczne wojenki, trudno, mam nadzieję, że się anonimowemu pracownikowi poczty prezent spodobał, a nadający przesyłkę następnym razem nie poskąpi paru złotych na polecony.

Powiedzmy, że cieszę się o tyle z akcji, że 90% pobranych przeze mnie fantów wzbogaciło biblioteczkę mojej lubej, której pomagam ją skolekcjonować niemal od zera. Ot, wychowuję sobie przyszłego fana.

Co do komentarza Morela powyżej - no cóż, nie owijał w bawełnę, co mu się chwali.

31-01-2015 23:14
Z Enterprise
   
Ocena:
0

Morel poruszył bardzo istotną (przynajmniej dla mnie, bądź co bądź pomysłodawcy pierwotnych Polterświąt) kwestię. Naciskał nie będę, ale wolałbym, żeby w przyszłym roku impreza odbyła się pod innym trademarkiem, którego już nie trzeba będzie kojarzyć z pomysłodawcą. Wolałby się od tego odciąć, bo mi się też nie podoba kierunek, w którym to wszystko idzie.

31-01-2015 23:34
Vukodlak
   
Ocena:
+1

Nie przesadzałbym z krytyką. Od samego początku w akcji oferowano nie tylko erpegi, ale też gry kompiutrowe i książki. Twierdzenie, że to jedna z oznak degeneracji idei jest IMO grubą przeginką.

01-02-2015 01:29
Andman
   
Ocena:
+1
Co za tydzień. Zepsuł mi się telewizor, ukradli mi rower, a Morel oskarża mnie o to, że zapewne handluję polterświątecznymi prezentami na Allegro. Otóż Morelu, zasmucę Cię, nie handluję nimi, na Allegro ani nigdzie indziej. Co do prezentu od Poltera, też jestem nim zdziwiony, bo uważam, że np. Agrafka czy Fenris bardziej na niego zasłużyli.
01-02-2015 08:26
yukiyuki
   
Ocena:
+2

No cóż. Mnie trochę dziwi krytyka akcji, ponieważ - w mojej opinii - powinna ona służyć sprawianiu frajdy innym. Prezent nie musi być nowy, drogi, ani super klasy, żeby cieszyć. Już w ubiegłym roku wiele fantów, które ja uznałabym za makulaturę, rozeszło się do ludzi którzy byli z nich zadowoleni. Co dla jednej osoby nie przedstawia wielkiej wartości może okazać się brakującym tomem do kolekcji innej osoby, albo grą, w którą chciał zagrać od jakiegoś czasu (nie ma znaczenia, czy to box czy gra z CD Action).

01-02-2015 09:05
Agrafka
   
Ocena:
+2
Fenris, Tyldo - czuję się wywołana do tablicy. Ja wysyłałam najtańszą opcją, o czym informowałam zawczasu. Jak i to, że jeżeli komuś zależy na innej wysyłce, to proszę o informacje. Nie wiem czy o mnie chodzi i przykro mi jeżeli jakieś paczki nie dotarły, ale nie było mnie stać na droższą wysyłkę a prezentów było dużo.

Andmanie - dziękuję za miłe słowa jednak naprawdę wiele fajnych rzeczy do mnie trafiło i to w zupełności wystarczy. :)

Ja samą akcję oceniam pozytywnie. Miałam okazję poznać osobiście dwóch użytkowników poltera, a sama akcja była fajna przede wszystkim dlatego, że każdy z nas chciał obdarować kogoś jakimś drobiazgiem. Przykro mi, że ktoś nie wywiązał się z deklaracji, warto jednak pamiętać, że Polter nie jest całym życiem użytkowników. Warto się z nimi skontaktować i dowiedzieć się co było przyczyną. Może się jeszcze zrehabilitują.

Ja ze swojej strony dziękuję każdemu, kto podzielił się ze mną i z innymi prezentami. Dla niektórych to naprawdę wiele znaczy.
01-02-2015 09:58
Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Agrafko, nie, od Ciebie nic nie pobrałem (ani ty nic ode mnie), akurat tu miałem na myśli innego uczestnika akcji.

01-02-2015 12:46
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+2

Vuko - w tym roku poprosilem o ksiazeczke FW Kresa i ja otrzymalem. Sam podeslalem w rewanzu sluchaweczki sony i jakies archiwalia do wh40.

W ubieglym roku nie otrzymalem obiecanej przez kogos drewnianej beczuleczki. Trudno. Idea jest fajna. 

01-02-2015 12:48
Inkwizytor
   
Ocena:
+1

No tak niestety jest, ja też czekam na prezent. Ale chyba już się nie doczekam.

01-02-2015 20:00
Kamulec
   
Ocena:
+1

@Anioł Gniewu

Osoba która miała przesłać wycofała się z udziału w akcji wtedy.

Kurcze, właśnie się dowiedziałem, że koszt naprawy mojego auta wyniesie więcej niż myślałem. W związku z tym wydarzeniem nie będe wstanie pokryć kosztów dostaw., więc przepraszam i proszę i odwołanie moich ofert. Mam nadzieję., że w przyszłym roku sytuacja będzie inna.

@Inkwizytor

Ale Ty nie brałeś udziału w żadnej z edycji?

01-02-2015 20:42
Grabarz
   
Ocena:
+2

Ja nie dostałem prezentów od dwóch osób. Może poczta je zgubiła, nie wiem. Moje chyba doszły bo nie było żadnych listów, że coś nie doszło. To fajna akcja, bo zawsze na koniec roku mam rzeczy które przeczytałem, nie mam kolejnych tomów itd, wiec po co mają się kurzyć na półce. A sam dostaje nowe rzeczy do czytania. Więc będę ją wspierał.

 

01-02-2015 21:04
amenarhi
   
Ocena:
0

Ja zrobiłam duży poślizg, ale jutro nadrabiam sprawę, uprzedziłam już pokrzywdzone osoby i także przeprosiłam. Również czekam jeszcze na dwie przesyłki, ale sama miałam powód, żeby mocno opóźnić wysyłkę, więc i w tych wypadkach będę cierpliwa:)

01-02-2015 21:28
Inkwizytor
   
Ocena:
0

A jednak.

01-02-2015 22:27
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1

Kamulec - w sumie to deklarowalem pokrycie kosztow wysylki, ale rozumiem ze w sytuacji znacznych, niespodziewanych wydatkow lepiej beczulke wystawic na aukcje i sie minimalnie odkuc. 

01-02-2015 23:21
~Ten_Zły

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Podsumowując, choćby nie wiem jak szczytna była idea, zawsze znajdzie się buc, którzy wszystkich będzie chciał zrobić w członka. 

02-02-2015 07:04

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.