» Wieści » Zostań śpiewającym zombie!

Zostań śpiewającym zombie!

|

Zostań śpiewającym zombie!

Make Believe Games, nowe przedsięwzięcie Marka Rein•Hagena, słynnego twórcy uniwersum Świat Mroku, w tym kultowego systemu Wampir: Maskarada, ogłosiło start kampanii wiralowej piosenki I Am Zombie.

Fani z całego świata są zaproszeni do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie polegającej na nagrywaniu swoich głosów (za pomocą smartfona lub mikrofonu), które zostaną wykorzystane w oficjalnym, "wirusowym” motywie przewodnim I Am Zombie

W celu zapoznania się ze szczegółami akcji oraz zasadami zgłoszeń prosimy o zapoznanie się z instruktażowym filmem zamieszczonym w serwisie Youtube:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Piosenka zostanie wypuszczona na zasadach licencji Creative Commons. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 02.12.2016.

I am Zombie, osadzone we współczesnym świecie polanym grindhousowym sosem, prezentuje świeże spojrzenie na gatunek zombie. Gracze otrzymują możliwość wcielenia się w inteligentne, nie pozbawione świadomości żywe trupy zwane Toksykami. Uniwersum wykorzystuje innowacyjną mechanikę systemu Axiom Null odznaczającą się między innymi szybkim i łatwym tworzeniem postaci na drodze idei "Dobierz Pięć Kart”.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: I Am Zombie | Make Believe Games


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.