» Wieści » Nowości od Chaosium

Nowości od Chaosium

13-08-2012 15:46 | AdamWaskiewicz

Nowości od Chaosium
Na stronie Chaosium pojawiło się nieco informacji o wydanych ostatnio podręcznikach do Zewu Cthulhu i Basic Roleplaying.

Swords of Cydoria to setting do Basic Roleplaying, w którym barbarzyńscy wojownicy i dzikie bestie istnieją obok potężnej magii, starozytnych ruin i tajeniczych artefaktów. Czy jest to nasz świat z niewyobrażalnie odległej przyszłości, alternatywna wersja Ziemi czy tylko podobny do niej świat z innego zakątka Wszechświata, zależy już od MG.

Aces High: New Mexico to dodatek do settingu Aces High przenoszący grę do Nowego Meksyku w roku 1875. Oprócz szczegółowych zasad nie zabrakło scenariusza kompletnej przygody.

A Nation Ransomed to scenariusz do Basic Roleplaying osadzony w czasach współczesnych, w którym świat staje przed terrorystycznym zagrożeniem o niespotykanej skali.

Mysteries of Ireland to suplement do Zewu Cthulhu przybliżający Zieloną Wyspę w latach 20. XX wieku - zarówno jej codzienne oblicze, jak i Mityczną stronę ukrytą przed zwykłymi śmiertelnikami. Oprócz informacji pomocnych w prowadzeniu przygód osadzonych w Irlandii nie zabrakło także trzech gotowych scenariuszy.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Chaosium
Tagi: haosium | Call of Cthulhu | Mysteries of Ireland | Basic Roleplaying


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.